X
فروش اکانت های هکی بازی های ps4 - بهترین کتاب های خودشناسی که زندگی شما را تغییر می دهند s

فروش اکانت های هکی بازی های ps4 - بهترین کتاب های خودشناسی که زندگی شما را تغییر می دهند

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 22
» بازديد ديروز : 88
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 21
» بازديد سال : 4304
» بازديد کل : 5862
» اعضا : 0
» مطالب : 20

خودشناسی قسمتی از علم روانشناسی است که درباره آن توضیحات گوناگونی وجود دارد که زندگی روحی و روانی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. برای دست یافتن به تکامل، شناخت خود امری ضروری  و رسیدن به آن بسیار دشوار است.

خودشناسی بخشی از دانش روانشناسی است که بخشی از دانش روانشناسی است که درباره آن تعابیر مختلفی وجود دارد که رفتار روانی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. همینطور باید بدانیم که شناخت ابعاد شخصیتی و اولویت های زندگی در طول زمان دچار تغییر میشود، که خود امری چالش برانگیز است.

در آن هنگام که انسان به خودشناسی می رسد، در مواقع مختلف رفتارهای عاقلانه ای از خود نشان خواهد داد؛ همچنین در شرایط تنش زا، واکنش های هیجانی نخواهد داشت زیرا نحوه مقابله با خشم درونی را یاد گرفته است. کتب خودشناسی بسیار زیادی در ایران به چاپ رسیده است که در این مطلب به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد. با خرید کتاب از فروشگاه سراج می توانید به راحتی بهترین کتاب های موفقیت و خودشناسی را سفارش داده و با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

1-     کتاب انسان در جستجوی معنا

ویکتور فرانکل بنیان گذار معنا درمانی است که در این کتاب از خاطراتش در مقر پایگاه های کار اجباری آشویتس می گوید. اگر علاقه دارید نا امیدی را در خودتان شکست دهید و به معنای جدیدی از زندگی دست پیدا کنید این کتاب را که جزو کتاب های خودشناسی است را حتما مطالعه کنید. او زندگی را با وجود تمام سختی و مشقت هایش لایق احترام می داند و اعتقاد دارد که برای درک مفهوم زندگی باید آن را با همه ی کم و کاستی هایش پذیرفت. زیرا هر فرد بر روی این کره خاکی رسالتی برعهده دارد که باید آن را به انجام برساند.

2-     کتاب باشگاه پنج صبحی ها

سحرخیز بودن یکی از خصوصیات افراد موفق در دنیای پر از مشغله ی امروز است. این اثر رابین شارما نمونه بارزی از ضرب المثلی است که می گوید سحر خیز باش تا کامروا شوی. این گفته نشان از اهمیت بالای سحرخیزی دارد تا فرد در طول روز بیشترین بهره وری را داشته باشد. نویسنده در این کتاب از همه افراد می خواهد که صبح زود بیدار شوند؛ زیرا ذهن و بدن آنها در ساعات اولیه روز بسیار هوشمندانه تر عمل می کند. تاکتیک هایی از زندگی افراد نخبه و موفقی که در این کتاب از آنها نام برده شده است توانسته اند با کسب خودشناسی فردی آنها را در زندگی شخصی و کاری خود بکار بگیرند.

3-     کتاب نیمه تاریک وجود

برای دست یافتن به یک زندگی شاد و سالم بهتر است از شناخت درون خود شروع  کنید، و با دبی فورد همراه شوید تا با نیمه تاریک وجود خودتان روبه رو شوید. تمرینات گفته شده در این کتاب برای رشد شخصیتی و اسرارگشایی وجودی کمک بزرگی می کند. کنار گذاشتن نقاب های اجتماعی در رسیدن به تعالی روحی تاثیر گذار خواهد بود. در قسمتی از این کتاب می خوانیم: "بیشتر ما در آرزوی آرامش فکر هستیم. این تلاشی است یک عمر طول میکشد و کاری ست که دست کم در آغوش کشیدن و پذیرفتن تمامیت وجودمان را می طلبد."

4-     کتاب خودشناسی به روش یونگ

کارل گوستاو یونگ از بزرگان علم روانشناسی است که مایکل دانیز در این کتاب پویایی شخصیت و شناخت درونی انسان را از نظر و دیدگاه او تشریح می کند. تکنیک رمزواژه که به آن اشاره می شود یکی از معدود روش هایی است که مدل های روانشناختی فردی را توجیح می کند. خودشناسی سبب پختگی انسان میشود و برای رسیدن به کامیابی و کمال موثر خواهد بود، که در این اثر به روش یونگ به این نکته مهم دست خواهید یافت؛ در نتیجه مسیر نسبتا سختی را پیش رو دارید.

5-     کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

بدون شک ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که نسبت به زندگی احساس خوشایندی نداشته باشید و نتوانید با مشکلات پیش آمده کنار بیاید، جفری یانگ و جانت کلوسکو در این کتاب تله هایی که در عدم خود باوری نقش مهمی ایفا می کنند را توضیح داده است و آسیب های کودکی و الگو های خانوادگی را در شکل گیری شخصیت فرد موثر می داند. در قسمتی از این کتاب آمده است: "جد با تنهایی دست و پنجه نرم می کند. احساس پوچی و خستگی دارد. حفره ای در درون دارد و همچنان دنبال زنی می گردد که این حفر را پر کند. جد معتقد است که چنین زنی را هرگز پیدا نمی کند. باور دارد که همیشه تنها بوده و تا همیشه هم تنها خواهد ماند." به عقیده نویسندگان مشکلات جد ریشه در دوران کودکی او دارد که در این نوشته روش های مقابله با آنها ارائه شده است.

6-     کتاب کاریزما چیست و چگونه شخصیت کاریزماتیک داشته باشیم

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که برای اولین بارفردی را ملاقات کنید و شیفته و دلبسته ی برخورد او شوید؟ در اصل معنای کاریزما به معنای گیرایی و داشتن جذبه است؛ پس فردی که رفتار و گفتارش شما را تحت تاثیر قرار می دهد، کاریزماتیک نام دارد. تلاش برا پرورش مهارت های ارتباطی و اعتماد به نفس سبب شکل گیری یک فرد کاریزماتیکی می شود که می تواند یک جامعه را تحت تاثیر قرار داده و مسیرآن را متحول کند. نویسندگان این کتاب اعتقاد دارند : افراد کاریزماتیک از توانایی های خود استفاده می کنند تا دیگران را با خود همراه سازند. چه از نظر حرفه ای، ایدئولوژیک و اجتماعی. به همین علت کاریزما ارتباط مستقیمی با مهارت های رهبری دارد.

7-     کتاب چهار میثاق

دغدغه انسان خوب بودن از گذشته تا کنون با بشر همراه بوده و سبب شکل گیری مقالات و کتاب های بسیاری شده است. دون میگوئل روئیز از آموزه های سرخ پوستان توتلک بهره گرفته و چهار میثاق اصلی را در دستیابی به خودشناسی و آرامش درونی شرح می دهد. این نوشته تصورات انسان را نسبت به دنیای درون و بیرون تغییر می دهد و شیوه های معنوی برای خودباوری را به شما ارائه می دهد. در بخشی از کتاب نویسنده اظهار می کند که : هر کاری که ما در این دنیا انجام می دهیم، در واقع بر اساس قرار و عهدهی است که با یکدیگر، خدا، زندگی و خودمان بسته ایم.

8-     کتاب خودت را به فنا نده

از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز که شما را از اضطراب و نگرانی رهایی می بخشد و به آرامش درونی می رساند. گری جان بیشاپ گفتارهای در رابطه با تعالی بخشیدن روح و داشتن جسارت در زندگی بیان می کند. او بر این بار است که در دنیای سرشار از تشویش و استرس بهانه هایی نظیر گفتن نمی توانم انسان را محاصره کرده است و او را از رسیدن به معنای حقیقی زندگی باز می دارد. برخی معتقدند این کتاب سیلی دنیاست تا هوشیار شوی و توانایی های درونت را کشف کنی، خود را نابود نکنی و بهترین خودت در زندگی باشی.


منبع خرید کتاب سراج: https://serajbookshop.com/

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد