X
فروش اکانت های هکی بازی های ps4 - همه چیز در مورد بازی World War Z Game s

فروش اکانت های هکی بازی های ps4 - همه چیز در مورد بازی World War Z Game

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 175
» بازديد ديروز : 1136
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1312
» بازديد سال : 174
» بازديد کل : 7211
» اعضا : 0
» مطالب : 44

همه چیز در مورد بازی World War Z Game


تاریخ انتشار پست : 1398/1/8 بازدید : 158

 

در حالی که کمی دیر به حزب است، یک بازی جدید بر اساس World War Z در آثار وجود دارد. از آنچه می توان گفت، به نظر می رسد این بازی بر اساس کتاب یا ملک کلی به جای فیلم جنگ جهانی دوم باشد. این احتمالا برای بهترین داده شده است که فیلم ساخته شده برخی از خروج بسیار جدی از محتوای اصلی است. این نیز خیلی خوب نبود.

 

این سازگاری از جنگ جهانی زد توسط Saber Interactive، تیم پشت کراکر قهرمانان و TimeShift خواهد بود. این بازی به عنوان یک بازی اکشن چهار نفره شناخته شده است (هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا چهار بازیکن مورد نیاز است) است که نیاز به پخش را به حرکت در یک سری از نقاط عمده در سراسر جهان و فرار از انبوهی از انسان زنده.

 

فرار به نظر می رسد کلمه روز در اینجا است. همانطور که می بینیم، به نظر می رسد که این بازی بر بقا و فرار از طریق چیزهایی مانند تله ها و استفاده از عناصر محیطی به نفع شما تأکید خواهد کرد. این به نظر نمی رسد دقیقا مانند یک  تجربه ی نوع 4 Left 4 Dead که در آن شما فقط با انبوهی از بازماندگان دیگر خود انفجارید. در عوض، به نظر می رسد تاکید بیشتری بر وحشت و استراتژی خالص داشته باشد.

 

خواندن بیشتر: 50 بازی چند نفره تحت تأثیر

 

مطمئنا، این در مورد این موضوع بسیار دشوار است، با توجه به اینکه ما واقعا فیلم واقعی را از بازی دیده ایم. با این حال، Saber Interactive اعلام کرد که مأموریت ها به شدت بر داستان های "بازماندگان منحصر بفرد" اصحاب خود تأکید می کنند و در این جا وجود خواهد داشت. بنابراین در حالی که آن را مانند پیاده روی سمت چپ 4 مرده ، و مذاکرات مانند بازی Left 4 Dead ، ما در حال رفتن به حدس می زنم که این بازی راه خود را از که حق رای دادن افسانه تشخیص پیدا

 

در اینجا همه چیز دیگری که ما در مورد بازی می دانیم:

 

تاریخ انتشار جهانی جنگ Z

World War Z  در تاریخ 16 آوریل برای PlayStation 4، Xbox One و Windows PC از طریق فروشگاه Epic Game منتشر خواهد شد (انتشار Steam در هنگام راه اندازی وجود نخواهد داشت). این بازی در حال حاضر برای پیش سفارش در دسترس است و کسانی که از قبل سفارش بازی را انجام می دهند، Lobo Weapon Pack، که شامل پوست های طلایی برای سه سلاح و موارد دیگر است.


منبع

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد