فروش اکانت های هکی بازی های ps4 http://game12.samenblog.com/ RSS Generated by SamenBlog.com خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش 【ارزان و تحویل فوری】 http://game12.samenblog.com/خرید-فالوور-اینستاگرام-بدون-ریزش-ارزان-و-تحویل-فوری.html سرویس فالوور بدون ریزش یا همان ماندگار !
فالوور هایی که توسط سرور های این سرویس به پیج شما اضافه خواهد شد به هیچ عنوان ریزش ندارد و در صورت ریزش قابلیت Auto Refill دارد یعنی به صورت کاملا اتوماتیک مجدد جبران ریزش خواهد شد !

افزایش فالوور بدون ریزش
برای افزایش فوری فالوور اینستاگرام، در حالت عادی نیاز به تلاش بسیار زیادی است، زیرا باید مرتبا در طول روز و در زمان های معینی پست بگذارید و فعالیت زیادی داشته باشید و مرتبا با دیگر کاربران از نظر خرید لایک بدون ریزش و کامنت و همچنین فالو کردن در ارتباط باشید. اگر از این نظر نتوانستید موفق باشید، باید به سراغ روش هایی مانند تبلیغات در Instagram بروید. این روزها بسیاری از پیج های فروشگاهی یا شرکتی با موضوعات مختلف به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام و خرید فالوور واقعی اینستاگرام بدون ریزش هستند. افراد با خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش می توانند اعتبار صفحه خود را بالا ببرند؛ و با کیفیتی که برای صفحه آنها ارائه می دهد می توانند پیج معتبری برای خود بسازند و با استفاده از آنها کسب درآمد کنند. شما می توانید بهترین پکیج خرید فالوور فوری را در سایت فالونیک با قیمت مناسب خریداری کنید.

معمولا می گویند که خرید فالوور فیک اینستاگرام یک روش بسیار موثر برای داشتن تعداد معین و مشخصی فالوور در پیج اینستاگرام می باشد. به طور مثال شما پکیجی را که شامل 30 هزار فالوور می باشد را خریداری می کنید و این تعداد به عنوان فالوور ثابت در صفحه شما باقی می مانند. اما در هنگام خرید فالوور فیک اینستاگرام بدون ریزش، دو نکته بسیار مهم وجود دارد ؛ اول اینکه باید در نظر بگیرید که فالوور فیک اینستا هیچ گونه تعامل و فعالیتی در صفحه شما ندارد، یعنی نباید از او انتظار لایک، کامنت و یا بازدید داشته باشید. نکته دوم این است که خرید فالوور فیک ایرانی ارزان یک مسئله نامشخصی می باشد؛ زیرا به طور معمول فالوور فیک وجود ندارد و نمی توان همچنین موضوعی را به اینستاگرام نسبت داد.

برای تعریف فالوور فیک اینستاگرام می توان گفت که این فرد در Instagram اکانت دارد ولی از آن استفاده ای نمی کند. در واقع یکی اکانت ثابت محسوب میشود ولی هیچگونه فعالیتی ندارد. پس می توان آن را به عنوان یک فالوور غیرفعال در اینستاگرام نام برد.

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش ارزان
در ابتدا ممکن این سوال ها در ذهن شما شکل بگیرد که آیا واقعا فالوور اینستاگرام بدون ریزش وجود دارد؟ اگر وجود دارد این نوع دنبال کننده ها واقعی و با کیفیت هستند یا نه؟

خرید فالوور واقعی اینستاگرام بدون ریزش، مانند بسیاری از کاربران دیگر دارای اکانت واقعی می باشد و در اینستاگرام فعالیت دارد. اینگونه دنبال کننده ها برای هدف بازدید بالاتر، تعامل بیشتر، خرید و… به پیج شما اضافه میشوند. خرید فالوور بدون ریزش اینستا به این صورت است که زمانی که از پیج شما بازید می کنند، ممکن است پست های شما را بپسندد و یا آنها را دوست نداشته باشد. بنابراین هیچ قاطعیتی در این وجود ندارد که این فرد مجذوب پیج شما میشود یا نه. پس این گفته که فالوور بدون ریزش وجود دارد یا نه؟ به اندکی تامل نیاز دارد. فالوور واقعی اینستاگرام فردی مانند خود شماست که جزوی از کاربران واقعی اینستاگرام تلقی میشود، که در هر لحظه امکان دارد پیجی را فالو یا آنفالو کنید. پس به این نتیجه می رسیم که نمی توانیم هیچ کاربر اینستایی را وارد کنیم تا حتما پیج شما را دنبال کند و به عنوان فالوور واقعی در صفحه شما فعالیت داشته باشد.

خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش، یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در سایت فالونیک که یکی از ارزان ترین سایت خرید فالوور واقعی بدون ریزش می باشد؛ به بررسی آن پرداخته شده است. زیرا تا ما نتوانیم دنبال کننده ای در instagram داشته باشیم نمی توانیم خود را به عنوان یک پیج معتبر و موفقی معرفی کنیم. شما می توانید با مراجعه به سایت فالونیک بهترین پکیج خرید فالوور  اینستاگرام را با ارزان ترین قیمت فالوور سفارش دهید. فالونیک، توانسته با ارائه بهترین سرویس ها و بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خرید فالوور واقعی فعال ایرانی بدون ریزش رضایت بسیاری از کاربران را بدست آرود.

فالونیک؛ بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام
شما می توانید در فالونیک که یکی از بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام ارزان می باشد؛ بهترین خدمات را در زمینه خرید فالوور فوری تجربه کنید. زیرا در این سایت پکیج هایی با ارزان ترین قیمت و بهترین خدمات در اختیار کاربران قرار می گیرد. همانطور که اطلاع دارید بسیاری از کسب و کارها به دنبال افزایش درآمد خود در صفحات مجازی به خصوص Instagram هستند. و از این رو می خواهند با بالا بردن فالوورهای خود اعتماد مشتری را جذب کنند و فروش خود را به چندین برابر برسانند. زیرا داشتن دنبال کننده های بالا یک مزیت مهم و کاربردی محسوب میشود.

با توجه به توضیحاتی که در قسمت بالا داده شده است، می توان نتیجه گرفت که هیچ روش افزایش فالووری بدون ریزش وجود ندارد و در همه ی آنها امکان کم شدن تعداد دنبال کننده ها وجود دارد. شما میتوانید برای تاثیر بیشتر خرید فالوور ایرانی بدون ریزش، را برای بازاریابی و فروش بیشتر امتحان کنید؛ زیرا بهترین روش برای افزایش فالوور اینستاگرام خرید فالور بدون ریزش می باشد.

سایت فالونیک، با داشتن بیش از دهها هزار کاربر فعال، به راحتی می تواند از میان تمام این کاربران، برای افزایش فالور اینستای شما را با مقدار معین در کمترین زمان ممکن ایجاد می کند.

در اصل می توان گفت که با خرید فالوور بدون ریزش ارزان، از سایت فالونیک می توانید افزایش فالوور فوری و  واقعی داشته باشید. اما بهتر است در نظر داشته باشید که خرید فالوور فیک بدون ریزش، به صورت واقعی امکان پذیر نیست.

داشتن فالوور واقعی و فعال به رشد پیج شما کمک بسیار زیادی می کند؛ و از نظر روانشناسی ثابت شده است که افراد در Instagramبه دنبال اکانت هایی هستند که فالوور زیادی دارند. ما در سایت فالونیک مجموعه ای از فالوورهای فعال و واقعی را برای رشد پیج شما فراهم کرده ایم تا بتوانید با خرید فالوور بدن ریزش غیر واقعی دروغین دور بمانید و از مجموعه تاثیر گذارید برای پیج خود استفاده کنید.

]]>
فروشگاه کتاب سراج، بهترین سایت خرید کتاب آنلاین http://game12.samenblog.com/فروشگاه-کتاب-سراج-بهترین-سایت-خرید-کتاب-آنلاین.html خریدن یک کتاب چاپی در کتابفروشی شهر یک اتفاق ستودنی است. اما در شرایطی همیشه این موضوع برقرار نیست. در بعضی از مناطق در شهرها و روستاها کتاب فروشی های مناسبی وجود ندارند، بنابراین خرید از بهترین سایت خرید کتاب آنلاین ممکن است تنها گزینه پیش روی شما باشد. در سال های گذشته، کتابفروشی های آنلاین و سایت های فروش آنلاین کتاب زیادی وارد بازار شده اند. خریدهای اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های جاری مردم شده است. استفاده از فروشگاه های آنلاین برای خرید محصولاتی نیازی به حضور فیزیکی ندارد بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.

کتاب از جمله محصولاتی است که شما برای خرید آن نیاز به مراجعه حضوری در فروشگاه های کتاب را نخواهید داشت. و به سادگی می توانید کتاب مورد نظر خود را از فروشگاه های آنلاین کتاب سفارش دهید.

ممکن است در زندگی بارها با این سوال مواجه شده باشیم که کتاب های خود را از کجا بخریم؟ خرید آنلاین کتاب یا در کتاب فروشی؟ بهترین سایت خرید کتاب کدام است؟

بهترین سایت برای خرید آنلاین کتاب
اینترنت ابزاری مفید و قدرتمند است. برای افرادی که به خواندن نوشته ها و مطالعه علاقه دارند؛ ابزار اینترنت راه خوبی برای پیدا کردن کتاب های جدید است. در بهترین سایت برای خرید کتاب می توانید، نویسندگانی را که تابحال نام و نشانی از آنها نشنیده اید را جست و جو کنید و با طرز نوشتن آنها آشنا شوید. مزیت های خرید آنلاین کتاب شگفت انگیز است زیرا به راحتی می توانید آن کتابی را که مدت زیادی به دنبال پیدا کردن آن بوده اید را پیدا کنید و تنها با یک کلیک ساده خریداری کنید. در ادامه این مقاله در مورد بهترین فروشگاه اینترنتی کتاب برایتان توضیح می دهیم.

ویژگی های بهترین سایت خرید کتاب اینترنتی
در موارد زیر سعی کرده ایم تا نکاتی که به عنوان معرفی بهترین سایت خرید کتاب در نظر گرفته می شود را برایتان شرح دهیم. در یک سایت خوب می توانید کتاب مورد نظر خود را با در نظر گرفتن تمامی مزایا و ویژگی ها به راحتی تهیه کنید.

سهولت پیدا کردن کتاب های چاپی
کتاب های چاپی انواع مختلفی دارند که در دسته بندی های متنوعی قرار می گیرند مانند: خرید کتاب رمان، کودک و نوجوان، کتاب های روانشناسی و کتب تاریخی . تقریبا تمامی کتاب های چاپی موجود در بازار را می توان در این کتاب فروشی اینترنتی پیدا کرد.

گستردگی منابع

 

این کتاب فروشی آنلاین از بزرگ ترین منابع کتب زبان های غیرانگلیسی نیز به حساب می آید. که شما می توانید آنها را با قیمت های بسیار ارزان تهیه کنید.

صرفه جویی در زمان
چند روش معمول برای سفارش کتاب وجود دارد. اولین راه مراجعه به کتاب فروشی ها است که در گذشته بسیار متداول و دوست داشتنی بوده است. اما حالا اکثر ما از ترافیک و سروصدای ماشین ها و شلوغی خیابان ها بیزار شده ایم . تازه زمانی که به فروشگاه دلخواهمان هم رسیدیم امکان دارد کتاب و یا آن نشر دلخواه ما موجود نباشد. یا آنقدر تنوع وجود نداشته باشد که ما با خیال راحت کتاب های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنیم. برترین راهی که به شما پیشنهاد می شود، خرید کتاب از فروشگاه های اینترنتی است.

گاهی پیش می آید که برای تهیه یک کتاب فرصت کمی را در اختیار دارید و وقت زیادی ندارید تا پس از گذراندن زمان طولانی برای رفتن به کتاب فروشی و برگشتن از آنجا را طی کنید. در این مواقع راحت ترین راه خرید از بهترین سایت های خرید کتاب است.

جامع بودن
یک فروشگاه آنلاین کتاب تنوع بالایی از کتاب ها و نشرهای مختلف دارد. کتاب هایی در حوزه های مختلفی وجود دارد مانند: کتاب های علمی آموزشی و یا کتاب های روانشناسی. جامع و کامل بودن بهترین سایت خرید کتاب آنلاین این است که شما می توانید به تمام کتاب هایی که در انواع تفکیک های سنی و موضوعی وجود دارد، دسترسی داشته باشید. اگر قصد خرید اینترنتی کتاب های روانشناسی در موضوعات مختلفی نظیر: ازدواج، تربیتی، عمومی، رفتار، رابطه عاشقانه، شخصیت، موفقیت و.. را دارید؛ از فروشگاه کتاب روانشناسی سراج، با قیمت ارزان و تخفیف ویژه می توانید سفارش دهید و با ارسال رایگان درب منزل تحویل گیرید.

تنوع محصولات
یک فروشگاه خوب باید بتواند محصولات چندین نشر را به طور مدام در اختیار کاربران بگذارد و این دسترسی را به مشتریان بدهد تا به راحتی بتوانند بین کتابها مقایسه انجام دهند. در سایت کتاب سراج با وجود تنوعی که در انواع کتاب ها وجود دارد می توانید آن را به عنوان بهترین سایت خرید کتاب کودک و بهترین سایت خرید کتاب خارجی معرفی کنید.

دسته بندی محصولات

 

یک از ویژگی های بهترین سایت برای خرید اینترنتی کتاب این است که بتواند به طور منظم و دقیق محصولاتش را به شما معرفی کند و شما را از گشتن های کلافه کننده در سایتها نجات دهد و کمکتان کند تا انتخاب مناسب تری داشته باشید.

فاکتور زمان
مهم ترین مزایای خرید آنلاین کتاب صرفه جویی در زمان است به این صورت که لازم نیست زمان زیادی را برای یافتن تنها یک کتاب در فروشگاه هایی که کتاب مورد نظر شما را داشته باشد صرف کنید. با یک جست و جوی ساده در گوگل می توانید کتاب مورد نظرتان را از یک فروشگاه اینترنتی کتاب تهیه کنید.

تعداد نامحدود کتاب ها
فروشگاه های اینترنتی به علت فضای نامحدودی که در ارائه کتاب های مختلف دارند، می توانند تا حد زیادی نیازهای شما را در این زمینه برطرف کنند. بهترین فروشگاه خرید آنلاین کتاب می تواند چندین هزار کتاب را در صفحه خود نمایش دهد.

جستجوی سریع کتاب
پیدا کردن یک کتاب به صورت آنلاین بسیار راحت تر از این است که فروشگاه های مختلف شهر بگردید. در کتاب فروشی های حضوری باید کالای مورد نظر خود را جست و جو کنید و اگر آنجا نداشت مجبور هستید برای پیدا کردن آن به چندین فروشگاه دیگر بروید و این کار خسته کننده و زمان بر است. در خرید آنلاین کتاب به سادگی می توانید کتاب خود را سرچ کنید.

زمانی که از بهترین سایت برای خرید اینترنتی کتاب استفاده می کنید آزادی در انتخاب دارید یعنی این مراکز خرید کتاب های مختلفی را در موضوعات گوناگونی در اختیار شما قرار می دهد. و همچنین می توانید کتب مناسب با گروه سنی خود پیدا کنید و با بررسی مشخصات آنها به راحتی محصول مورد نظر خود را پیدا کنید و بدانید که از نظر تنوع و تعداد قابل مقایسه با فروشگاه های کتاب در سطح شهر نیست.

دسترسی 24 ساعته
برای خرید در یک فروشگاه کتاب باید در ساعات مشخصی به آنها مراجعه کنید ولی در سایت خرید اینترنتی کتاب در هر زمان از شبانه روز و در هر مکانی که حضور دارید می توانید جستجو کنید و کتاب مورد نظر خود را انتخاب کرده و اقدام به خرید کنید. این مزیت برای کسانی که مشغله کاری دارند و همچنین افرادی که به هر دلیل نمی توانند از خانه بیرون بروند بسیار مناسب است.

مقایسه قیمت ها
شما می توانید به راحتی به فروشگاه های آنلاین مختلف سر بزنید و قیمت خرید کتاب ها را با یکدیگر مقایسه کنید. در بهترین فروشگاه خرید کتاب برای حفظ مشتری تخفیف های خوب در شرایط و مناسبت های مختلف در نظر گرفته میشود.

اگر در هنگام خرید تردید دارید می توانید نظر مشتریانی که قبلا آن محصول را خریداری کرده اند، مشاهده کنید و آگاهانه تصمیم بگیرید و اقدام به سفارش آنلاین کتاب کنید.

 

ارسال سریع و رایگان به سراسر کشور
گاهی پیش آمده است که روزها و هفته های زیادی را منتظر بسته ی پستی خود باشید، که وضعیت کلافه کننده ای است و شاید ممکن است این انتظارهای بیهوده نظر شما را درمورد خرید های اینترنتی تغییر دهد. پس باید فروشگاه و بانک کتابی را انتخاب کنید که معتبر و مطمئن باشد. شما می توانید در هر نقطه از کشور که قرار دارید در بهترین سایت برای خرید اینترنتی کتاب سفارش خود را انجام دهید تا سفارشتان با ارسال فوری و رایگان بدستتان برسد.

خرید کتاب با تخفیف ویژه
قیمت کاغذ و کتاب روز به روز روبه افزایش است و با هر تجدید چاپی مجبور هستید تا هزینه بیشتری را برای سفارش کتابها بپردازید. پس عاقلانه ترین تصمیم سفارش کتاب از بهترین سایت های خرید کتاب با تخفیف است. ناشرانی که فروشگاه کتاب سراج با آنها همکاری دارند معمولا قیمت ثابتی برای کتاب هایشان در نظر می گیرند و تخفیف های خیلی خوبی را روی تمام محصولاتشان اعمال میکنند.

کتابفروشی سراج، بهترین سایت خرید کتاب اینترنتی
سراج یک فروشگاه اینترنتی است که سعی می‌کنیم در آن با ارائه‌ی تخفیف در کنار ارسال رایگان، به علاقمندان به کتاب و کتاب‌خوانی خدمت‌رسانی کنیم.
خرید کتاب با تخفیف را می توانید با فروشگاه سراج تجربه کنید. اینکه چقدر زمان می گذرد و دنیا به سمت دیجیتال شدن گرایش پیدا می‌کند مهم نیست. هنوز برای خیلی از افرادی که اهل مطالعه هستند، لذت خواندن کتاب و ورق زدن برگ‌هایش با هیچ‌ تکنولوژی در دنیا برابری نمی‌کند. اگر شما هم جزو کتاب دوستان هستید آشنایی با فروشگاه کتاب سراج برای شما جذاب خواهد بود.

فروشگاه کتاب سراج، یکی از بهترین سایت خرید کتاب با تخفیف است که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده. این مجموعه از ابتدای فعالیت خود هدف را بر این اساس گذاشته است که کتاب را به ارزان ترین و راحت ترین شیوه ممکن به دست تمامی ایرانیان برساند. سعی بر آن بوده است که سرویس خرید کتاب با ارسال رایگان را فعال کند تا کتاب را به صورت رایگان به تمام نقاط کشور ارسال کند. همچنین در زمان های مختلف تخفیف های بسیار فوق العاده ای در سایت کتاب سراج روی همه ی محصولاتش اعمال شده است.
در هر کجای ایران که هستید می توانید به راحتی کتاب مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید. معمولا فروشگاه معمولی باید پاسخگوی تعداد زیادی از مشتریان در یک زمان باشد ولی در خرید آنلاین کتاب هیچگونه صفی وجود ندارد و شما به راحتی می توانید بدون هیچ مکثی کتاب مورد نظر خود را بخرید.


برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید کتاب، اینجا کلیک کنید.

]]>
باتری موبایل سامسونگ اصل http://game12.samenblog.com/18.html باتری موبایل سامسونگ اصل

فروش باتری سامسونگ: سامسونگ، یکی از برند های معروف در زمینه گوشی و باطری موبایل است.هر ساله این شرکت با ارائه مدل های جدید و پیشرفته در زمینه گوشی قدرت را در زمینه این محصولات به دست گرفته است. در سال 1995 اولین گوشی های خود را وارد بازار کرد. با توجه به افزایش استفاده از گوشی های هوشمند، خرید باطری فابریک سامسونگ هم روز به روز گسترش پیدا کرده است.

اگر قصد خرید بهترین و قویترین باتری اورجینال Samsung دارید و برایتان مهم است که باطری مدنظرتان عمر زیادی داشته باشد و از سلامت لازم برخوردارد باشد؛ فروشگاه اینترنتی رایااستور بهترین مرکز فروش باطری موبایل گوشی Samsung با قیمت مناسب در سراسر کشور می باشد.

با استفاده گسترده از اینترنت، امروزه خرید آنلاین هم با استقبال بسیار زیادی رو به رو شده است؛ شرکت رایااستور سعی کرده تا برای خرید بهتر و آسان تر در زمینه خرید باتری اورجینال سامسونگ یک بستر اینترنتی را فراهم کند؛ تا مشتریان به راحتی بتوانند نیاز خود را برطرف سازند.

یکی از رایج ترین مشکلاتی که افراد برای تعویض باتری خود مواجه میشود، خرید باتری اصلی سامسونگ از نمونه تقلبی به جای باطری اورجینال است.عوض کردن باطری گوشی و خرید باتری گوشی سامسونگ مسئله ای است که اگر به درستی انجام نشود ممکن است مشکلاتی جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.

رایااستور به عنوان یک فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش باتری فابریک سامسونگ به صورت عمده و خرد فعالیت دارد.هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب است؛ تا بتوانند تمام نیازهای کاربران را برای تهیه انواع باتری ها فراهم کنند. همچنین در این راستا برای اطمینان خاطر از خرید آنلاین باتری گوشی تمام باطری های گوشی در این سایت با گارانتی و ضمانت همراه است؛ شما می توانید با خاطری آسوده و بدون هیچ نگرانی خرید باتری سامسونگ با گارانتی و ضمانت را در رایااستور انجام دهید.

لیست قیمت بهترین باطری های گوشی سامسونگ اورجینال

توصیه ما به شما مشتریان عزیز فقط استفاده از باتری های اصل سامسونگ است که به طور اختصاصی برای محصولات سامسونگ طراحی و ساخته شده اند. تهیه باتری های تقلبی سامسونگ شاید در ابتدا به خاطر قیمت کم تر برای شما بسیار با صرفه باشد اما قطعا در ادامه ضررهای زیادی به دستگاه وارد خواهد کرد. و در برخی مواقع اشتعال باتری موبایل صورت بگیرد که خیلی خطرناک و ناامن است.شاید یکی از مواردی که برای خرید باطری گوشی برای خریدار مهم است، قیمت آن است که با توجه به قیمت های ارزان و یا بسیار بالایی که وجود دارد نمیتوان اصلی و اورجینال بودن آن را تشخیص داد.

در وبسایت رایااستور شما می توانید لیست قیمت باتری های سامسونگ را که با توجه به اصل بودن در سایت گذاشته شده اند را می توانید مشاهده کنید و سپس خرید باتری موبایل سامسونگ خود را سفارش دهید.

تست سلامت باتری موبایل سامسونگ

اکثرا ما به دنبال این هستیم که گوشی سامسونگی که خریداری کرده ایم ، باتری خوبی داشته باشد و برای انجام کار روی سالم بودن باتری گوشی حساس هستیم تا در موقع های که کارهای بسیار ضروری داریم گوشی ما شارژ کافی برای استفاده داشته باشد.ما در این قسمت می خواهیم چند روش برای بررسی سلامت باتری موبایل برایتان بیان کنیم.

بررسی ظاهر باتری

این نوع موضوع مربوط به گوشی هایی است که باطری های آنها قابل جداشدن باشد و بتوان آن را از لحاظ برآمدگی،خوردگی،و هر چیز غیر طبیعی که روی آن مشاهده شود بررسی کرد. در صورت مشاهده این علائم نشان می دهد که باتری گوشی خراب است و نیاز به تعویض دارد.

خاموش شدن خود به خود گوشی

ممکن است که هنگام کارکردن با گوشی و یا در حالت عادی که روشن است به صورت خود به خود خاموش شود این ممکن است یکی از نشانه هایی باشد که باتری شما باید از لحاظ سلامت بررسی شود.

روشن نماندن موبایل

این حالت برای زمانی است که گوشی شما بدون اتصال به شارژر روشن نمی ماند و یا حتی ممکن است نشانگر روی صفحه شارژ 100% را نشان دهد ولی به محض قطع کردن منبع تغذیه موبایل شما به سرعت خاموش شود.

داغ شدن بدنه و باتری موبایل

در زمان عادی ممکن است موبایل بر اساس پردازنده هایی که در خود دارد مقداری گرما تولید کند ولی در استفاده استاندارد که شما در مدت طولانی با گوشی کار نمیکنید و یا بازی های سنگین با آن انجام نمی دهید؛ بدنه و باطری گوشی داغ میشود که این می تواند نشانگر خرابی باتری باشد.

پایین آمدن کیفیت شارژدهی

به علت ماهیت باتری های استفاده شده در گوشی  افت ظرفیت باتری امری طبیعی است. مقدار افت ظرفیت باتری در یک بازه زمانی بستگی به تعداد دفعاتی دارد که شما گوشی خود را شارژ میکنید. به طور مثال گوشی که در مدت زمان یک سال 200 بار به شارژ زده شده نسبت به همان گوشی که در همان مدت 400 بار شارژ شده است افت ظرفیت کمتری دارد. اگر احساس میکنید گوشی شما زود به زود شارژ خالی میکند باید کیفیت آن را مورد بررسی قرار دهید. برای این کار بهتر است گوشی خود را به طور کامل شارژ کنید و به صورت نرمال از آن استفاده کنید در صورتی که با استفاده نرمال هم احساس کردید شارژدهی گوشی خیلی نسبت به قبل پایین آمده نیاز به تعویض باتری سامسونگ دارد.

استفاده از نرم افزارهای کمکی

یکی از بهترین نرم افزارهایی که طراحی شده نرم افزار AccuBattery است. در این نرم افزار می توانید با توجه به قسمتی که برای وضعیت سلامت باتری پیش بینی شده به خرابی باتری پی برد و اقدامات لازم را انجام داد. در صورتی که مطمئن شدید، مشکل گوشی شما ناشی از خرابی باتری است، باید باتری خود را تعویض کنید.

روش های افزایش عمر باطری سامسونگ اورجینال

به طور کلی سلامت و طول عمر باتری با گذشت زمان و به عنوان تابعی از تعداد چرخه های شارژ مصرف شده کاهش می یابد. با این حال ترفندهای برای افزایش عمر باتری گوشی سامسونگ وجود دارد که ما در این قسمت یکسری از آنها را برای شما آماده کرده ایم.

کنترل تخلیه شارژ باتری

می توانیم با محدود کردن میزان تخلیه شارژ باتری های موبایل، ظرفیت آن ها را افزایش دهیم. از آن جایی که بیشترین تخریب باتری در طول چرخه های شارژ یا دشارژ کامل اتفاق می افتد بهتر است که تخلیه شارژ باتری را در هر سیکل قبل از شارژ مجدد محدود کنید(برای مثال نگذارید شارژ گوشی تان به 0% برسد بلکه درصد شارژ آن را بین 40% تا 80% نگهدارید).

افزایش زمان شارژ

به طور فیزیکی، تردد یون ها و فلز لیتیوم بین الکترودها در باتری های لیتیوم یونی یک روند آهسته است. بنابراین، شارژ کردن در سرعت نرمال باعث می شود رفت و برگشت یون ها و فلزات به طور کامل انجام شود که همین عامل ظرفیت شارژ و عمر باتری را افزایش می دهد.برای مثال شارژ کردن یک گوشی در 5 دقیقه در مقایسه با دو ساعت که زمان نرمال آن است ظرفیت باتری برای آن چرخه شارژ را تا بیشتر از 20% کاهش می دهد.

نگه داشتن در دمای مناسب

در دمای بالای 45 درجه سانتی گراد، مقدار شارژ در دسترس در مقایسه با دمای پایین تر افزایش می یابد بنابراین در شرایط هوایی گرم تر قدرت باتری شما اندکی بیشتر می شود. با این حال در این دماها تخریب باتری نیز شتاب می یابد، بنابراین با گذشت زمان توانایی باتری گوشی شما برای ذخیره شارژ کاهش می یابد.

استفاده از حالت صرفه جویی باتری

در قسمت تنطیمات تمام گوشی های اندروید گزینه ای برای بهبود ذخیره نیرو وجود دارد که شما می توانید با فعال کردن آن شارژ طولانی تری برای استفاده از موبایل خود داشته باشید.

یسری از کارهایی که باعث صرفه جویی باتری میشود:

  • کم کردن نور صفحه نمایش
  • خاموش کردن اینترنت تلفن همراه به غیر از موارد ضروری برای اتصال
  • محدود کردن زمان مکالمه
  • استفاده از وای فای نه 4G
  • کم کردن محتواهای ویدئویی
  • استفاده از حالت هواپیما

منبع باتری موبایل سامسونگ اصلhttps://rayastor.ir/samsung-battery/

]]>
خرید کتاب با ۷۰ درصد تخفیف در شرایط کرونا http://game12.samenblog.com/خرید-کتاب-با-۷۰-درصد-تخفیف-در-شرایط-کرونا.html با توجه به شرایطی بحرانی که به علت اپیدمی ویروس کرونا در جامعه به وجود آمده و بسیاری از افراد در قرنطینه خانگی هستند، کتابخوانی میتواند در پر کردن این اوقات نقش مهمی داشته باشد.


به گزارش ایسنا، بنابراعلام کتاب سراج، در ابتدا باید بررسی کرد که در این دوران کرونا چه کارهای مفیدی را میتوان انجام داد. با بررسیهای انجامشده میتوان به این نتیجه رسید که در شرایط کرونا سرانه مطالعه افزایش پیدا کرده است.افراد برای در امان ماندن از این ویروس مرگبار ناچار به مطالعه هستند. تا اطلاعات خود را نسبت به آن افزایش دهند. یکی از این بهترین راهحلها خرید اینترنتی کتاب از کتابفروشی آنلاین سراج است.قرنطینه بودن باعث میشود تا شما کتابهایی را که تا به حال به علتهای گوناگون نتوانستید بخوانید را مطالعه کنید. افرادی هم هستند که میخواهند در این وضعیت خاص خواندن کتب جدید و موردعلاقه خود را تجربه کنند اما نمیتوانند بهصورت حضوری به کتابخانهها و یا کتابفروشیها مراجعه کنند وخرید کتاب خود را انجام دهند. در این میان خرید اینترنتی کتاب در سایت سراج با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است.فواید کتاب خواندن در شرایط کرونادر روزهای قرنطینه بهتر است مردم به فعالیتهایی روی بیاورند که بتواند تنشهای آنها را کاهش دهد. بهطور مثال اگر شما میخواهید بدنی سالم داشته باشید پس باید به تغذیه خوب و مناسبی روی بیاورید؛ همچنین در مقابل اگر بخواهید روح و روان سالمی داشته باشید لازم است تا غذای روح خوبی را دریافت کنید که آن کتاب است؛ بنابراین کسانی که به سمت خواندن کتاب گرایش پیدا کردهاند از لحاظ روحی و روانی کمک بزرگی به خود کردهاند.نکته مهم این است که افراد کتاب خوب بخوانند نه هر کتابی را. اگر کتاب خوب خوانده نشود ممکن است تاثیرات روانی ناخوشایندی را به همراه داشته باشد.افراد میتوانند با خرید کتاب جدید در سراج بوک، خلاقیت و جلای فکری و روانی را به ذهن خود هدیه کنند. از بین تمام سرگرمیهایی که میتوان در روزهای قرنطینه انجام داد، کتاب خواندن بهترین پیشنهاد است.مزایای خرید کتاب در شرایط بیماری کرونا. امکان خرید آنلاین برای تمامی کتابها. ارسال رایگان به تمام نقاط مختلف کشور. سفارش کتاب با تخفیف ویژه ۷۰ درصد. تحویل سفارشات درب منزل. ضدعفونی کردن کتابها و ارسال با رعایت نکات بهداشتیمزایای کتاب فروشیهای آنلاین در شرایط کرونایی چیست؟آشنایی مخاطب با کتاب فروشی و معرفی کتابهای مختلف در فضای مجازی توانسته است اعتماد اهل کتاب را برای خرید غیرحضوری کتاب جلب کند. از جهت دیگر با بستهبندیهای مناسب و بهداشتی که کتاب فروشان رعایت کردهاند، موجب تشویق دوباره مشتریان به خرید اینترنتی کتاب شده است.به نظر میرسد که پس از پایان بیماری کووید ۱۹ هم میتوان به آینده فروش آنلاین کتاب امیدوار بود و دیگر فرصت خرید کتاب نداشتن، بهانه خوبی برای کتاب نخواندن به شمار نمیرود.تخفیف ۷۰ درصدی برای خرید کتاب آنلاینکتاب موردعلاقهی شما چیست؟ کتابی که مدتها قبل به خواندنش فکر میکردید اما فرصت خرید آن را پیدا نکردید! شما میتوانید در سایت کتاب سراج در هنگام خرید خود از ۷۰ درصد تخفیف بهره ببرید.سراج بوک یک کتاب فروشی اینترنتی است که شما میتوانید در هر زمان و شرایطی کتاب دلخواه خود را با تخفیف ویژه سفارش دهید و با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.انواع کتابهای موجود درفروشگاه کتاب سراج:. کتاب رمان. روانشناسی. کودک و نوجوان. آشپزی و پزشکی. کتب زبان خارجهویژگیهای برتر سایت کتاب سراجسهولت در پیدا کردن کتابهای چاپیگستردگی منابعکمک به ناشران تازهکارتنوع زیاد درفروش کتب مختلفپشتیبانی ۲۴ ساعتهروشهای مختلف پرداختفروش انواع کتابهای مختلف در کتاب فروشی اینترنتی سراجبا توجه به زمانی قرنطینه اجباری وجود دارد و همه افراد باید در خانه بمانند، بهترین گزینه برای اوقات فراغت کتاب خواندن است؛ اما ممکن است برای خرید اینترنتی کتاب دچارمشکلاتی شوید و نتوانید کتاب موردنظر خود را پیدا کنید.بهترین راهحل مراجعه به وبسایت سراج است زیرا در این کتابفروشی انواع کتابهای مختلف در دستهبندیهای متنوعی قرار گرفتهاند و شما میتوانید جدیدترین و معروفترین کتابهای موجود در جهان را بهراحتی تهیه کنید. این ویژگی موجب شده تا والدین بتوانند کتابهای مناسب سن کودکان خود را سفارش دهند و آنها را به مطالعه تشویق کنند


فروشگاه کتاب سراج بزرگترین سایت خرید اینترنتی کتابدر حالی که خرید کتاب چاپی در کتابفروشیهای شهر یک رویکرد ستودنی است، اما این موضوع همیشه در عمل ممکن نیست مثلا شرایطی مانند کرونا پیش میآید که امکان خروج از منزل وجود ندارد؛ بنابراین خرید از یک فروشگاه اینترنتی کتاب میتواند تنها گزینه پیش رو باشد.در سالهای گذشته سایتهای فروش آنلاین کتاب زیادی وارد جامعه شدند اما همهی آنها نتوانستند امکانات لازم برای تهیه کتاب بهصورت اینترنتی را فراهم کنند.سایت سراج بوک با در نظر گرفتن تمامی موارد لازم برای فروش آنلاین کتاب توانسته است، یکی از بهترین سایت خرید کتاب ، با فروش بهترین رمانهای عاشقانه معرفی شود.سراج منبع بزرگی از کتابهای نایاب و جدید است. شما میتوانید برای خرید کتاب با ۷۰ درصد تخفیف به سایت سراج مراجعه کنید.

]]>
بهترین کتاب های خودشناسی که زندگی شما را تغییر می دهند http://game12.samenblog.com/بهترین-کتاب-های-خودشناسی-که-زندگی-شما-را-تغییر-می-دهند.html خودشناسی قسمتی از علم روانشناسی است که درباره آن توضیحات گوناگونی وجود دارد که زندگی روحی و روانی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. برای دست یافتن به تکامل، شناخت خود امری ضروری  و رسیدن به آن بسیار دشوار است.

خودشناسی بخشی از دانش روانشناسی است که بخشی از دانش روانشناسی است که درباره آن تعابیر مختلفی وجود دارد که رفتار روانی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. همینطور باید بدانیم که شناخت ابعاد شخصیتی و اولویت های زندگی در طول زمان دچار تغییر میشود، که خود امری چالش برانگیز است.

در آن هنگام که انسان به خودشناسی می رسد، در مواقع مختلف رفتارهای عاقلانه ای از خود نشان خواهد داد؛ همچنین در شرایط تنش زا، واکنش های هیجانی نخواهد داشت زیرا نحوه مقابله با خشم درونی را یاد گرفته است. کتب خودشناسی بسیار زیادی در ایران به چاپ رسیده است که در این مطلب به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد. با خرید کتاب از فروشگاه سراج می توانید به راحتی بهترین کتاب های موفقیت و خودشناسی را سفارش داده و با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

1-     کتاب انسان در جستجوی معنا

ویکتور فرانکل بنیان گذار معنا درمانی است که در این کتاب از خاطراتش در مقر پایگاه های کار اجباری آشویتس می گوید. اگر علاقه دارید نا امیدی را در خودتان شکست دهید و به معنای جدیدی از زندگی دست پیدا کنید این کتاب را که جزو کتاب های خودشناسی است را حتما مطالعه کنید. او زندگی را با وجود تمام سختی و مشقت هایش لایق احترام می داند و اعتقاد دارد که برای درک مفهوم زندگی باید آن را با همه ی کم و کاستی هایش پذیرفت. زیرا هر فرد بر روی این کره خاکی رسالتی برعهده دارد که باید آن را به انجام برساند.

2-     کتاب باشگاه پنج صبحی ها

سحرخیز بودن یکی از خصوصیات افراد موفق در دنیای پر از مشغله ی امروز است. این اثر رابین شارما نمونه بارزی از ضرب المثلی است که می گوید سحر خیز باش تا کامروا شوی. این گفته نشان از اهمیت بالای سحرخیزی دارد تا فرد در طول روز بیشترین بهره وری را داشته باشد. نویسنده در این کتاب از همه افراد می خواهد که صبح زود بیدار شوند؛ زیرا ذهن و بدن آنها در ساعات اولیه روز بسیار هوشمندانه تر عمل می کند. تاکتیک هایی از زندگی افراد نخبه و موفقی که در این کتاب از آنها نام برده شده است توانسته اند با کسب خودشناسی فردی آنها را در زندگی شخصی و کاری خود بکار بگیرند.

3-     کتاب نیمه تاریک وجود

برای دست یافتن به یک زندگی شاد و سالم بهتر است از شناخت درون خود شروع  کنید، و با دبی فورد همراه شوید تا با نیمه تاریک وجود خودتان روبه رو شوید. تمرینات گفته شده در این کتاب برای رشد شخصیتی و اسرارگشایی وجودی کمک بزرگی می کند. کنار گذاشتن نقاب های اجتماعی در رسیدن به تعالی روحی تاثیر گذار خواهد بود. در قسمتی از این کتاب می خوانیم: "بیشتر ما در آرزوی آرامش فکر هستیم. این تلاشی است یک عمر طول میکشد و کاری ست که دست کم در آغوش کشیدن و پذیرفتن تمامیت وجودمان را می طلبد."

4-     کتاب خودشناسی به روش یونگ

کارل گوستاو یونگ از بزرگان علم روانشناسی است که مایکل دانیز در این کتاب پویایی شخصیت و شناخت درونی انسان را از نظر و دیدگاه او تشریح می کند. تکنیک رمزواژه که به آن اشاره می شود یکی از معدود روش هایی است که مدل های روانشناختی فردی را توجیح می کند. خودشناسی سبب پختگی انسان میشود و برای رسیدن به کامیابی و کمال موثر خواهد بود، که در این اثر به روش یونگ به این نکته مهم دست خواهید یافت؛ در نتیجه مسیر نسبتا سختی را پیش رو دارید.

5-     کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

بدون شک ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که نسبت به زندگی احساس خوشایندی نداشته باشید و نتوانید با مشکلات پیش آمده کنار بیاید، جفری یانگ و جانت کلوسکو در این کتاب تله هایی که در عدم خود باوری نقش مهمی ایفا می کنند را توضیح داده است و آسیب های کودکی و الگو های خانوادگی را در شکل گیری شخصیت فرد موثر می داند. در قسمتی از این کتاب آمده است: "جد با تنهایی دست و پنجه نرم می کند. احساس پوچی و خستگی دارد. حفره ای در درون دارد و همچنان دنبال زنی می گردد که این حفر را پر کند. جد معتقد است که چنین زنی را هرگز پیدا نمی کند. باور دارد که همیشه تنها بوده و تا همیشه هم تنها خواهد ماند." به عقیده نویسندگان مشکلات جد ریشه در دوران کودکی او دارد که در این نوشته روش های مقابله با آنها ارائه شده است.

6-     کتاب کاریزما چیست و چگونه شخصیت کاریزماتیک داشته باشیم

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که برای اولین بارفردی را ملاقات کنید و شیفته و دلبسته ی برخورد او شوید؟ در اصل معنای کاریزما به معنای گیرایی و داشتن جذبه است؛ پس فردی که رفتار و گفتارش شما را تحت تاثیر قرار می دهد، کاریزماتیک نام دارد. تلاش برا پرورش مهارت های ارتباطی و اعتماد به نفس سبب شکل گیری یک فرد کاریزماتیکی می شود که می تواند یک جامعه را تحت تاثیر قرار داده و مسیرآن را متحول کند. نویسندگان این کتاب اعتقاد دارند : افراد کاریزماتیک از توانایی های خود استفاده می کنند تا دیگران را با خود همراه سازند. چه از نظر حرفه ای، ایدئولوژیک و اجتماعی. به همین علت کاریزما ارتباط مستقیمی با مهارت های رهبری دارد.

7-     کتاب چهار میثاق

دغدغه انسان خوب بودن از گذشته تا کنون با بشر همراه بوده و سبب شکل گیری مقالات و کتاب های بسیاری شده است. دون میگوئل روئیز از آموزه های سرخ پوستان توتلک بهره گرفته و چهار میثاق اصلی را در دستیابی به خودشناسی و آرامش درونی شرح می دهد. این نوشته تصورات انسان را نسبت به دنیای درون و بیرون تغییر می دهد و شیوه های معنوی برای خودباوری را به شما ارائه می دهد. در بخشی از کتاب نویسنده اظهار می کند که : هر کاری که ما در این دنیا انجام می دهیم، در واقع بر اساس قرار و عهدهی است که با یکدیگر، خدا، زندگی و خودمان بسته ایم.

8-     کتاب خودت را به فنا نده

از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز که شما را از اضطراب و نگرانی رهایی می بخشد و به آرامش درونی می رساند. گری جان بیشاپ گفتارهای در رابطه با تعالی بخشیدن روح و داشتن جسارت در زندگی بیان می کند. او بر این بار است که در دنیای سرشار از تشویش و استرس بهانه هایی نظیر گفتن نمی توانم انسان را محاصره کرده است و او را از رسیدن به معنای حقیقی زندگی باز می دارد. برخی معتقدند این کتاب سیلی دنیاست تا هوشیار شوی و توانایی های درونت را کشف کنی، خود را نابود نکنی و بهترین خودت در زندگی باشی.


منبع خرید کتاب سراج: https://serajbookshop.com/

]]>
کتابفروشی سراج، یک فروشگاه اینترنتی پرتخفیف کتاب http://game12.samenblog.com/کتابفروشی-سراج-یک-فروشگاه-اینترنتی-پرتخفیف-کتاب.html

سراج یک فروشگاه اینترنتی است که سعی می‌کنیم در آن با ارائه‌ی تخفیف در کنار ارسال رایگان، به علاقمندان به کتاب و کتاب‌خوانی خدمت‌رسانی کنیم.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

خرید کتاب با تخفیف را می توانید با فروشگاه سراج تجربه کنید. اینکه چقدر زمان می گذرد و دنیا به سمت دیجیتال شدن گرایش پیدا می‌کند مهم نیست. هنوز برای خیلی از افرادی که اهل مطالعه هستند، لذت خواندن کتاب و ورق زدن برگ‌هایش با هیچ‌ تکنولوژی در دنیا برابری نمی‌کند. اگر شما هم جزو کتاب دوستان هستید آشنایی با فروشگاه کتاب سراج برای شما جذاب خواهد بود.

با اینکه زمان زیادی از پیدایش کتاب‌های دیجیتالی می‌گذرد، اما هنوز نتوانسته است جای کتاب کاغذی را بگیرد. اغلب کتاب خوانان باید کتاب را در دست بگیرند تا بتوانند به راحتی مطالعه کنند. هر چند کتاب واقعی بر کتاب دیجیتالی برتری ویژه‌ای دارد، اما درمورد فروشگاه اینترنتی کتاب اینطور نیست. یعنی با توجه به محدودیت‌هایی که در کتابفروشی‌های حضوری کشور وجود دارد و همچنین مشکل همیشگی ترافیک و گسترش شبکه اینترنت در سراسر کشور، اقبال به خرید آنلاین کتاب از کتابفروشی اینترنتی کتاب افزایش یافته است و چشم انداز روشنی را نیز نشان می‌دهد.

در فضای مجازی تعداد نسبتا قابل توجهی کتابفروشی آنلاین وجود دارد، اما کیفیت و خدمات آنها با یکدیگر متفاوت است. ما در کتاب‌فروشی سراج همواره سعی می‌کنیم تا خدمات و امکانات ویژه‌ای را در زمینه خرید اینترنتی کتاب در اختیارتان قرار دهیم.

ما می دانیم که یک سایت کتاب فروشی معتبر باید ملاحضات بسیاری را از جمله پشتیبانی فنی، قابلیت جست و جو، ارسال سریع و منظم، کیفیت و تنوع محصولات را در نظر بگیرد تا مخاطب در سریع‌ترین زمان ممکن کالای مورد نظر را یافته و  پس از خرید، آن را تحویل بگیرد.

دسته‌بندی کتاب‌ها بر اساس طبقه‌بندی بین‌المللی صورت گرفته است و بر طبق همین منطق پس از جستجوی یک نام، کتاب‌های مرتبط و مشابه نمایش داده می‌شود. این فروشگاه با همکاری بزرگ‌ترین شرکت‌های پخش عمده کتاب تنوع قابل توجهی به کتاب‌های خود داده است که می توان به تمام کتاب‌ها به راحتی دسترسی پیدا کرد.

مزایای خرید اینترنتی کتاب 

یکی از سخت‌ترین مراحل کتاب خواندن، تهیه کتاب مناسب است. اما نگران نباشید یک راه ساده و جذاب برای آن وجود دارد و آن چیزی نیست جز کتاب‌فروشی های آنلاین. اما شاید این دلیل کافی نباشد تا به صورت اینترنتی کتاب مورد نظر خود را خریداری کنید. اما دلایل قانع کننده برای خرید اینترنتی کتاب چیست؟

مقایسه قیمت کتاب در فروشگاه های اینترنتی با فروشگاه حضوری 

فروشگاه‌های اینترنتی کتاب به ویژه کتاب سراج امکان خرید کتاب اینترنتی با تخفیف را برایتان فراهم کرده است تا افزون بر خرید اینترنتی کتاب با تخفیف ویژه بتوانید از ارسال رایگان هم بهره‌مند شوید.

صرفه جویی در زمان 

یکی از نقاط ضعف کتاب‌فروشی‌های حضوری این است که در بازه‌ی زمان مشخصی فعالیت می‌کنند و نمی‌توان ۲۴ ساعته از خدمات آن‌ها استفاده کرد؛ اما در مورد فروشگاه‌های اینترنتی کتاب اینطور نیست و هیچ محدودیت زمانی برای کاربران وجود ندارد و امکان خرید در هر ساعتی از شبانه روز وجود دارد. علاوه بر امکان خرید در هر ساعتی از شبانه‌روز، نیاز به انجام سفرهای درون شهری نیز از بین می‌رود. 

خواندن نظرات دیگر کاربران

با خرید کتاب آنلاین با تخفیف در یک سایت معتبر کتاب فروشی می توان به نظرات کاربران دسترسی داشت واز این نظرات برای خرید کتاب استفاده کرد. به بیان بهتر با خواندن نقد دیگر مشتریان می‌توان دید بهتری نسبت به کتاب پیدا کرد.

خرید اینترنتی کتاب با تخفیف ویژه 

با توجه به شرایط موجود در جامعه و گرانی، خیلی از کتاب‌خوانان از قیمت‌های بالا گلایه دارند، بطوریکه برخی از کتاب‌دوستان عطای خرید کتاب را به لقای آن می‌بخشند. فروشگاه اینترنتی کتاب سراج  سعی کرده تا با ارائه‌ی تخفیف‌های جذاببه کاربران و مطالعه کنندگان دلیل قانع کننده برای خرید اینترنتی کتاب را پدید آورد. 

محدودیت در انتخاب کتاب وجود ندارد!

واضح است که در کتاب‌فروشی‌های فیزیکی محیط محدودی برای جمع آوری کتاب‌ها وجود دارد و همین موضوع باعث می‌شود که تعداد کتاب‌هایی را که می توانند ارائه دهند پایین تر از فروشگاه های اینترنتی باشد. سایت‌های خرید کتاب هیچ محدودیت مکانی ندارند و قادر هستند تعداد بی‌شماری از انواع کتاب‌ها را در وبسایت خود قرار دهند.

تعداد نامحدود کتاب‌ها

اگر شما بخواهید کتب درسی یا یک رمان یا یک کتاب فلسفی را از کتاب فروشی‌های حضوری خریداری کنید، احتمالا مجبور خواهید شد تا به چند فروشگاه سر بزنید، اما در سایت خرید آنلاین کتاب این مسائل وجود ندارد و فروشگاه اینترنتی کتاب همه دسته‌های کتاب را پوشش می دهند و اینگونه می توانید زحمت خود را برای خرید کتاب کاهش دهید.

تفکیک‌های سنی و موضوعی

در سایت‌های فروش آنلاین کتاب می‌توانید بر اساس رده سنی محصول خود را انتخاب کنید؛ برای مثال کتاب‌های داستانی برای کودکان. در این سایت‌ها لیست موضوعی کاملی از انواع کتاب های مختلف وجود دارد مانند: داستانی، تخیلی، آموزشی، روانشناسی، آشپزی و تاریخی وجود دارد.

پشتیبانی برای کتاب‌های خریداری شده

اگر شما از کتاب خوانان حرفه‌ای هستید، احتمالا وجود نقص چاپی در کتاب بارها برایتان پیش آمده است؛ اما اگر شما از فروشگاه کتاب اینترنتی سراج سفارش خود را انجام دهید و با این نوع مشکلات رو به رو شوید، می‌توانید با مرکز پشتیبانی تماس گرفته و به راحتی کتابی را که مشکل دارد* مرجوع کرده و کتاب سالم دریافت کنید.

یافتن کتاب های پر فروش و نایاب

قسمت مهمی از سایت سراج به پرفروش ترین کتاب‌ها اختصاص داده شده است که به راحتی می توانید آن‌ها را مشاهده کنید. کتاب‌هایی که ما در سایت سراج قرار داده‌ایم، بر اساس کتاب اصلی تهیه شده‌اند و می‌توانید حتی یک کتاب را با ترجمه مترجمان مختلف پیدا کنید.

ارسال رایگان و تحویل درب منزل! 

با خرید اینترنتی کتاب شما دیگر مجبور به تحمل رنج سفرهای درون شهری برای مراجعه به کتاب‌فروشی نیستید و می‌توانید از میان کتب مختلف با تنوع بالا، گزینه‌های مدنظر خود را انتخاب کنید. 

یکی دیگر از فوایدی که برای خرید اینترنتی کتاب وجود دارد ارسال رایگان کتاب به تمام نقاط کشور است. این نکته می تواند برای افرادی که در شهرهای کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، اهمیت بالایی داشته باشد. پس از ثبت سفارش، کتاب‌ها به صورت رایگان برای شما ارسال می‌شوند.

کتاب فروشی سراج

فروشگاه اینترنتی سراج

فروشگاه اینترنتی سراج این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ شروع کرده است. هدف ما این است که مقاله خوانان با سهولت بیشتری بتوانند نوشته مورد نظر خود را تهیه کنند. در این راستا تلاش کرده‌ایم با ایجاد امکان خرید کتاب ارزان و ارسال رایگان به هدف خود نزدیک‌تر شویم. یکی دیگر از اهداف ما این است که همان حس خوب خرید کتاب به صورت حضوری را در خرید اینترنتی تکرار کنیم؛ از این رو هر چه بیشتر می‌کوشیم خواننده با مراجعه به توضیحات معرفی کتاب شناخت بیشتری نسبت به سفارش خود پیدا کرده و آن را از تمام جوانب بررسی کند. همچنین اگر شما در هر مرحله از تهیه کتاب خود با مشکل مواجه شدید یا سوالاتی برایتان پیش آمد می توانید از سوالات متداولی که برای کاربران پیش آمده است، پاسخ خود را پیدا کنید.

اگر قصد خرید آنلاین کتاب با تخفیف  ویژه از فروشگاه کتاب سراج را دارید در سایت serajbookshop.com، خرید اینترنتی کتاب با ۵۰ تا ۷۰ درصد تخفیف و ارسال رایگان را می‌توانید تجربه کنید.

لینک منبع

]]>
هدایای تبلیغاتی لوکس و شیک http://game12.samenblog.com/هدایای-تبلیغاتی-لوکس-و-شیک.html شیک ترین هدایای تبلیغاتی

تهران شهر بزرگی است و بی شک ارائه تبلیغات در آن از هر نقطه دیگری در کشور ساده تر است. البته برای انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی لازم است با مرکزی مشورت کنید که از تخصص کارشناسان در این زمینه استفاده میکند. یک کارشناس فضای کسب و کار و بازار هدف شما را بررسی میکند و به پرورش ایده های شما در مورد بهترین هدایای تبلیغاتی کمک میکند.

البته امروزه به لطف حضور اینترنت نیازی نیست حتما در تهران باشید تا بتوانید از بهترین شرکت های ارائه دهنده هدیه های تبلیغاتی استفاده کنید؛ اینترنت دنیا را به یک دهکده جهانی تبدیل کرده است و شما به راحتی میتوانید با شهرها و کشورهای دیگر ارتباط برقرار کنید و خریدهای خود را انجام دهید. شما میتوانید به صورت آنلاین از مشاوره متخصصین در زمینه تبلیغات بهره مند شوید و حتی خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید. با این کار در وقت و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.

در تهران بهترین هدایای تبلیغاتی در انواع مختلف ارائه میشوند و همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد؛ شما میتوانید هدایای تبلیغاتی الکترونیکی ارائه دهید و یا از هدایای پر کاربردی مانند لیوان، خودکار و… استفاده کنید. چاپ برند شما به سادگی روی همه وسایل امکان پذیر خواهد بود و این یکی از نقاط قوت صنعت تبلیغات است. حتی شما میتوانید مخاطبان خود را در گروه های مختلفی جای دهید و به هر گروه وسیله خاصی را به عنوان بهترین هدیه تبلیغاتی ارائه دهید. همه چیز به سلیقه شما بستگی دارد.


بهترین شرکتی که هدایای تبلیغاتی اداری می فروشد

اینکه بهترین هدایای تبلیغاتی را از کجا تهیه کنید اهمیت زیادی دارد. سعی کنید شرکتی را انتخاب کنید که به صورت انحصاری در زمینه هدایای تبلیغاتی فعالیت میکند و تجربه های مختلفی در این زمینه دارد. این موضوع به شما کمک میکند که بتوانید از تخصص کارشناسان بهرمند شوید و به بهترین هدایای تبلیغاتی متناسب با کسب و کارتان را ارائه دهید.

شما میتوانید به صورت حضوری یا آنلاین بهترین هدایای تبلیغاتی را انتخاب کنید و بسته بندی و طراحی مورد نظرتان را پیاده سازی کنید؛ میتوانید به دلخواه خود یک ست هدیه تدارک ببینید و به مشتریان احتمالی ارائه دهید. حتی میتوانید برای مشترکان خود نیز اشانتیون در نظر بگیرید. خوشبختانه دامنه انتخاب شما در این زمینه بسیار گسترده است و میتوانید وسایل بسیار زیادی را به عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه دهید. برای اینکه بتوانید وسایلی را که میتوانید به عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه دهید میتوانید به لینک های موجود مراجعه کنید. هدایای تبلیغاتی الکترونیکی که بسیار بیشتر از وسایل معمولی مورد استقبال قرار میگیرند و میتوانند به عنوان بهترین هدایای تبلیغاتی ارائه شوند. برای اینکه بتوانید تصمیم بگیرید چه وسایلی را میتوانید به عنوان هدیه تبلیغاتی الکترونیکی ارائه دهید نیز میتوانید به لینک موجود مراجعه کنید.

تهیه هدایای تبلیغاتی از مراکز معتبر و حرفه ای به شما کمک میکند که بتوانید حس مهم بودن را به مخاطبین خود القا کنید. در زمان حاضر اگر تبلیغات صرفا برای معرفی محصول و خدمات شما باشند، تأثیر زیادی نخواهند داشت؛ اما اگر شما تلاش کنید که منفعتی به مشتری خود برسانید میتوانید نتیجه خیلی بهتری از تبلیغات خود دریافت کنید.


انواع هدایای تبلیغاتی

تنوع در انتخاب هدیه تبلیغاتی بسیار زیاد است.

دسته بندی های مختلفی میتوان برای هدیه تبلیغاتی ارائه کرد. برای مثال دسته بندی که در قسمت قبلی انجام شد بهترین هدایای تبلیغاتی را میتوان به دو دسته الکترونیکی و معمولی تقسیم بندی کرد. اینکه چه وسیله ای را عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه میدهید، اهمیتی ندارد. چیزی که مهم است تناسب هدیه تبلیغاتی با نیاز مشتری احتمالی و ارائه هدیه تبلیغاتی خلاقانه است؛ با رعایت این دو فاکتور میتوانید از ارائه بهترین هدایای تبلیغاتی ممکن اطمینان داشته باشید.

اگر قصد دارید هدایای تبلیغاتی غیر الکترونیکی ارائه دهید، به سراغ وسایلی مانند ست های اداری، وسایل چرمی، جا سوییچی، هدایای قرآنی، ابزارآلات تبلیغاتی، وسایل آرایشی و بهداشتی تبلیغاتی و… بروید. نمونه های متنوع تری را نیز میتوانید در وب سایت ما مشاهده کنید.

هدایای تبلیغاتی الکترونیکی نیز شامل وسایل بسیار زیادی میشوند که متداول ترین آن ها فلش مموری ها و پاور بانک ها هستند. اما شما میتوانید از وسایلی استفاده کنید که کمتر کسی به فکر ارائه آن ها به عنوان هدیه تبلیغاتی می افتد. برای مثال لوازم جانبی موبایل مانند هدفون و هندزفری یا لوازم جانبی لپ تاپ مانند موس و کیبرد و اسپیکر و… میتوانند هدایای تبلیغاتی بسیار خوب و کاربردی باشند.

نکته ای که در مورد بهترین هدایای تبلیغاتی الکترونیکی باید به آن ها توجه داشته باشید این است که شاید نتوانید برند خود را روی بدنه هدیه ای که ارائه میدهید، چاپ کنید. به همین دلیل داشتن یک بسته بندی خلاقانه و به یاد ماندنی برای این هدیه ها مهم است. البته بهترین هدایای تبلیغاتی الکترونیکی به حدی کاربردی و به یاد ماندنی هستند که کمتر کسی نام برندی که این هدایا را به آن ها ارائه داده است، از یاد میبرد.

]]>
نرم افزار تست سلامت باتری آیفون http://game12.samenblog.com/نرم-افزار-تست-سلامت-باتری-آیفون.html نرم افزار های تست سلامت باتری آیفون: یکی از مهم ترین نکاتی که در خرید گوشی آیفون مورد تایید کاربران قرار می گیرد، سلامت باتری آیفون می باشد. عمر باتری آیفون و سلامت آن، برای کاربر اهمیت زیادی دارد و همین مورد می تواند در خرید گوشی تاثیر داشته باشد.


در این مقاله از سایت رایااستور می خواهیم درمورد دلیل کم شدن سلامت باتری آیفون، تست درصد سلامت باتری آیفون، نرم افزار تست سلامت باتری آیفون و…. برای شما توضیح دهیم. با توجه به اینکه باطری، یکی از مهم ترین اجزای سخت افزاری گوشی محسوب می شود، سالم نگه داشتن باتری آیفون، تاثیر بسیار زیادی در طول عمر و کارکرد آن خواهد داشت.


دلیل کم شدن سلامت باتری آیفون

سلامت باتری آیفون، یکی از مهم ترین مواردی است که کاربران گوشی های اپل به آن توجه می کنند. دلایل زیادی می تواند منجر به کم شدن و سریع خالی شدن باطری گوشی آیفون اپل شود. مشکل خالی شدن باتری آیفون 6 که همیشه برای کاربران بوده است، بزرگ ترین دغدغه های آن ها می باشد.


برای اینکه بتوانید سلامت باتری اپل را افزایش دهید، باید درمورد علائم خرابی باتری آیفون بدانید. همان طور که می دانید گوشی های هوشمند به دللی کارایی بسیار زیادی که دارند، به مرور ممکن است  طول عمر و سلامت خود را از دست بدهند. باطری ها معمولا دارای ظرفیت مشخصی می باشند و می توانند برای مدت زمان مشخصی برای شما کارایی خوبی داشته باشند.


قبل از اینکه درمورد نحوه تست سلامت باتری آیفون و کد تست باطری برای شما توضیح دهیم، درمورد علائم خرابی باطری اپل و همچنین دلایل زود خالی کردن باطری و سریع خالی شدن شارژ آیفون برای شما توضیح مختصری خواهیم داد. با در نظر گرفتن هر یک از این موارد می توانید تا حدود زیادی عمر گوشی خود را افزایش دهیم.


افزایش درصد سلامت باتری آیفون

علائم سریع خالی شدن باتری گوشی اپل

علائم سریع خالی شدن باتری گوشی اپل:

استفاده کردن از تصاویر متحرک

استفاده از گوشی در مکان های خیلی سرد و گرم

استفاده از گوشی در مکان هایی که آنتن دهی ضعیفی دارد.

فعال بودن موقعیت مکانی

فعال بودن دیتا و بلوتوث

خراب بودن باطری

استفاده بیش ار اندازه از گوشی

بازی کردن با گوشی با صدای بلند

مواردی که بیان شد می تواند دلایل خالی شدن باطری گوشی آیفون باشد. برای اینکه بتوانیم عمر و سلامت باطری اپل را افزایش دهیم و مدت زمان بیشتری را از گوشی خود استفاده کنیم باید درصد سلامت باتری گوشی اپل را افزایش دهیم. برای اینکار راهکارهای زیادی وجود دارد. که درادامه درمورد برخی از آنها به خصوص نرم افزار های تست سلامت باتری آیفون، توضیح خواهیم داد.


چگونه سلامت باتری آیفون را بررسی کنیم؟

برای اینکه بتوانیم سلامت باطری ایفون را بررسی کنیم، روش های زیادی وجود دارد که یکی از آن ها نرم افزار تست سلامت باتری اپل می باشد. شما می توانید با نصب نرم افزارها و اپلیکیشن هایی روی گوشی خود از سلامت باتری گوشی خود اطمینان پیدا کنید. در ادامه چند نمونه از این اپلیکیشن ها را برای شما معرفی خواهیم کرد.


قبل از اینکه بخواهیم درمورد اپلیکیشن های تست سلامت توضیح دهیم. کاربران آیفون می توانند از یکی از ساده ترین روش ها برای سالم بودن باطری خودشان استفاده کنند. سیستم عامل گوشی های اپل با تولید iOS 11 به بعد این قابلیت را برای گوشی ها فراهم کردند.


شما می توانید بدون نیاز به برنامه خاصی، سلامت باطری خود را چک کنید. برای اینکار باید وارد بخش تنظیمات شوید و پس از آن از قسمت Battery گزینه Battery Health را انتخاب کنید. در این قسمت شما با دو بخش اصلی یعنی روبه رو خواهید شد:


Maximum Capacity

Peak Performance Capability

بخش اول که نام برده شد درمورد ظرفیت ماکزیمم برای شما توضیح خواهد داد که مقیاس اصلی آن از 0 تا 100 می باشد. این گزینه می تواند سلامت باتری را به شما نمایش دهد. اگر این گزینه به شما 100 را نشان داد یعنی سلامت باطری شما کامل است و نیاز به نگرانی نخواهد بود. گزینه بعدی درمورد توانایی عملکرد حداکثر برای شما توضیح خواهد داد.


برنامه عیب یابی آیفون

نرم افزار های تست سلامت باتری آیفون

نرم افزار های تست سلامت باتری آیفون:

Cosole App

Coconut Battery

Battery Saver from lin tongtong

Battery Care

iBattery

این اپلیکیشن ها، نمونه ای از اپلیکیشن هایی است که برای تست سالم بودن باطری گوشی اپل از آن استفاده می شود. نحوه درصد سلامت باطری را می توانید از طریق این نرم افزارها بررسی کنید. که در ادامه درمورد هر یک از آن ها به صورت مختصر توضیح خواهیم داد.


برنامه Console App

برنامه Consol App یکی از برنامه هایی است که ما می توانید از طریق دسترسی به مک بوک اپل از آن استفاده کنید و سالم بودن باطری خودتان را بررسی کنید. توجه داشته باشید که این برنامه به صورت پیشفرض روی مک بوک های اپل نصب است و نیازی به نصب ندارند به همین دلیل کاربر می تواند به راحتی از این برنامه جهت بررسی سالم بودن باطری استفاده کند.


نرم افزار Coconut Battery

یکی دیگر از نرم افزارهای تست سلامت باتری، می توانیم به coconut Battery اشاره کنیم. این برنامه نیز برای استفاده نیاز به مک بوک دارد و شما باید این اپلیکیشن را روی آن نصب کنید و به صورت پیشفرض وجود ندارد. پس از اینکه برنامه نصب شد باید گوشی خود را با استفاده از یک کابل به آن متصل کنید  و با استفاده از گزینه ios Device تمام مشخصات گوشی خودتان را بررسی کنید.


نرم افزار Battery Saver from lin tongtong

نرم افزار Batterty saver lin tongtong نیز یکی دیگر از برنامه هایی است که ما می توانیم از طریق آن به سالم بودن باتری پی ببرید و از طریق آن می تواتیم متوجه آن شویم که باطری به چه میزان برای ما کار می کند. شما می توانید با بررسی این اپلیکیشن، درمورد عواملی که باعث کاهش عمر باطری شما شده است و حافظه آن به شما اطلاعات دقیقی می دهد.


اپلیکیشن Battery Care

یکی دیگر از نرم افزارهایی که برای باطری های ios استفاده می شود، Battery Care می باشد. این برنامه راه هایی را برای مراقبت از گوشی در اختیار شما قرار میدهد. شما می توانید با استفاده از این برنامه از راهکارهایی استفاده کنید که منجر به افزایش عمر باتری گوشی شما می شود.


اپلیکیشن IBattery

شما می توانید با استفاده از برنامه iBattery، اطلاعات دقیقی را در مورد باطری گوشی اپل خود بررسی کنید. این برنامه اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید با بررسی کردن هر یک از این موارد عمر باتری گوشی خود را افزایش دهید و علائم خرابی باتری گوشی خود را بررسی کنید.


در این مقاله درمورد نرم افزار های تست سلامت باتری آیفون برای شما توضیح دادیم. شما می توانید با بررسی علائم خرابی باطری گوشی اپل خود و راهکارهایی برای افزایش عمر باتری آیفون، عملکرد گوشی خودتان را تا حدود زیادی افزایش دهید و مدت زمان بیشتری را از آن استفاده کنید. اگر می خواهید باطری گوشی خودتان را تعویض کنید. می توانید برای خرید باتری اصل و اورجینال به سایت رایاستور مراجعه کنید و باتری مورد نیاز خود را با 4 ماه گارانتی تعویض و 48 ساعت گارانتی بازگشت وجه سفارش دهید.


منبع: رایا استور

]]>
نحوه ضد عفونی کردن درب ضد سرقت http://game12.samenblog.com/نحوه-ضد-عفونی-کردن-درب-ضد-سرقت.html با توجه به شیوع ویروس کرونا ضدعفونی کردن سطوح اهمیت بسیار زیادی دارد. از این رو گروه صنعتی درکو برآن است تا با ارائه راهنمایی‌های لازم نقش خود را در سلامت جامعه به بهترین شکل ایفا کند. در همین راستا به نکات مهمی برای ضد عفونی و تمیز کردن درب ضد سرقت استاندارد اشاره خواهد شد که در ادامه می‌خوانید.

درب‌های ضد سرقت از رویه چوبی با رنگ پلی اورتان ساخته می‌شود و با توجه به اینکه الکل حلال رنگ است استفاده از آن و یا محصولات دارای الکل برای ضد عفونی کردن رویه درب ضد سرقت استاندارد به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. این امر به مروز زمان باعث کدر شدن رنگ درب و از بین رفتن رویه درب ضد سرقت خواهد شد و توصیه می‌شود برای ضد عفونی کردن آن از مقدار کمی وایتکس رقیق شده با آب به وسیله آبپاش و تمیز کردن با دستمال استفاده شود.

یراق آلات درب ضدسرقت معمولاً فلزی هستند که با آبکاری و یا رنگ آمیزی پوشیده می‌شوند و پاشیدن الکل به صورت مستقیم روی آنها باعث از بین رفتن این پوشش‌ها می‌شود. بنابراین توصیه می‌شود الکل را با آب مخلوط کرده و بعد دستمال را به این محلول آغشته و یراق آلات را با آن تمیز کنید و یا از مخلوط آب و وایتکس با دستمال آغشته به آن استفاده شود. با توجه به اینکه دست بیشترین تماس را با یراق آلات درب ضد سرقت دارد، توصیه می‌شود ضدعفونی کردن یراق آلات به صورت مستمر و در چندین مرحله در روز انجام شود. همچنین تمیز کردن کلیدهای درب با الکل و یا مخلوط آب و وایتکس نیز توصیه می‌شود.

نحوه ضد عفونی کردن درب ضد حریق

درب ضد حریق از فلز با رنگ الکترواستاتیک کوره‌ای ساخته می‌شود و با توجه به اینکه درب‌های ضد حریق برای خروج اضطراری مورد استفاده قرار می‌گیرند، عملاً استفاده زیادی از آن‌ها نمی‌شود، بنابراین ضدعفونی کردن آن‌ها در فاصله زمانی بیشتری از درب ضد سرقت توصیه می‌شود که می‌توانید با الکل و یا وایتکس رقیق شده با آب آن را ضدعفونی کنید. همچنین دستگیره اهرمی درب ضد حریق فلزی است و با ۹۰۰ میکرون رنگ الکترواستاتیک پوشانده شده و بهتر است هنگام تماس با دستگیره‌ها از قسمت بین قوزک تا کتف دست استفاده کنید تا با آن تماس کمتری داشته و در صورتی که نیاز به ضدعفونی کردن داشت از ترکیب ضد عفونی کننده درب استفاده کنید و دقت داشته باشید تمام اجزا درب ضد حریق شامل دستگیره و جک آرام‌بند آن به درستی عمل کند، زیرا این امر در زمان بروز حادثه در ساختمان بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

ضدعفونی کردن درب ضد آب و درب داخلی

با توجه به اینکه داخل منزل از امن‌ترین مکان‌ها در پیشگیری از بیماری کرونا است، بنابراین ضدعفونی بودن درب‌های منزل بسیار حائز اهمیت است. ابتدا توصیه می‌شود در زمان ورود به منزل و قبل از شست‌وشوی دست‌ها از دست زدن به دستگیره درب ضد آب و درب سرویس بهداشتی بپرهیزید.

راه حل ساده ضدعفونی کردن درب‌های سرویس بهداشتی نیز استفاده از محلول وایتکس و به همراه آب است و از تمیز کردن دستگیره درب‌ها به وسیله الکل خودداری کنید. گروه صنعتی درکو (https://doorcoo.ir) تولیدکننده انواع درب ضد سرقت استاندارد امیدوار است با رعایت تمام موارد بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی این ویروس ریشه کن شود.

]]>
کمبود ویتامین در نوجوانان http://game12.samenblog.com/کمبود-ویتامین-در-نوجوانان.html کمبود ویتامین در نوجوانان

کمبود ویتامین: کمبود ویتامین در نوجوانان در سن رشد از جمله مسائلی است که سلامت جامعه را تهدید می کنند. این موضوع توابع سلامت جسمی و روحی خاص خود را به دنبال دارد. نوجوانانیبه دچار کمبود ویتامین هستند معمولا خسته و پرخاشگر به نظر میرسند.

به گزارش مدیر کل دفتر تغذیه سالم وزارت بهداشت حدد 76 درصد از نوجوانان ایران دچار کمبود ویتامین  هستند و علت آن کمبود این ویتامین در منابع غذایی اتس. از جمله منابع این ویتامین، نور افتاب است.

امروزه به دلیل آپارتمان نشینی، بهره مندی افراد از ویتامین کم شده ایت که این موضوع منجر به عدم تامیین ویتامین لازم در کودکان و نوجوانان شده است.

كمبود ویتامین d در كودكان

اگر کمبود ویتامین  در کودکان جبران نشود باعث نرمی استخوان، پرانتزی بودن زانوها یا راشیتیسم می شود.

 

کمبود ویتامین در دختران نوجوان

كمبود ویتامین D باعث شده تعداد افرادی كه برای مشكلات استخوانی به پزشكان مراجعه می‌كنند، خیلی بیشتر شود،در گذشته افرادی كه با چنین مشكلاتی مراجعه می‌كردند بیشتر افراد بالای 40 سال بودند اما حالا در بین دختران جوان این كمبود تشدید شده كه علت آن تغییر در منش زندگی است.

تغذیه نامناسب

 صرفه جویی هایی كه برخی افراد در تغذیه انجام می شود و از غذاهای با ارزش تغذیه‌ای بالا استفاده نمی‌كنند، باعث می‌شود كه در معرض شكستگی استخوان قرار بگیرند كه درمان آن بسیار هزینه بر است،در بسیاری از موارد درمان ممكن است و گاهی یك شكستگی لگن می‌تواند باعث مرگ افراد بشود كه علت آن بی توجهی به تغذیه سالم است.

مطالعات جدید كه روی 10 هزار نفر در كشور انجام داده، نشان می‌دهد كه كمبود ویتامین D فقط به پوكی استخوان منجر نمی‌شود بلكه موجب افزایش سرطان در كشور شده است، كمبود این ویتامین خطر سرطان را افزایش می‌دهد و همچنین عامل مهم بروز بیماری افسردگی است. 99 درصد مراجعان بیمارستانها،كمبود ویتامین D دارند

مسئولان سلامت جامعه باید به این معضل مهم توجه كنند و بدانند كه سرمایه‌گذاری برای سلامت هزینه نیست زیرا فقط در صورتی كه مردمان این كشور سالم باشند، می‌توانیم به توسعه و آینده كشور امیدوار باشیم چون عقل سالم در بدن سالم است و این انسانهای سالم هستند كه می‌توانند مبتكر باشند و نوآوری كنند.

 

 

کمبود پروتئین و ریزش مو

با توجه به اینکه درصد زیادی از مو حاوی ویتامین است کمبود پروتئین باعث ریزش مو خواهد شد.

 

كمبود ويتامين A در نوجوانان

كمبود ويتامين A در نوجواني باعث شب كوري، كدري و خشكي پوست و مخاط مي‌شود. ويتامين D يكي از ويتامين‌هايي است كه در سنتز و استحكام بافت استخواني نقش دارد كه نياز به اين ويتامين در دوران نوجواني افزايش مي‌يابد.

 

 

بدن  به ويتامين‌هايي مانند A و C و E نيازمند است. بدیهی است كه در دوران نوجواني به علت افزايش تقسيم‌هاي سلولي و رشد سلولي نياز به اين ويتامين‌ها افزايش مي‌يابد.

ويتامين A از منابع حيواني به صورت رتينول و از منابع گياهي به صورت بتاكاروتن در اختيار بدن قرار داده مي‌شود. اين ويتامين نقش بسيار حياتي در دوران نوجواني دارد و كمبود آن باعث عوارض متعددي مانند شب كوري، كدري و خشكي پوست مي‌شود.

 

جگر، روغن‌ ماهي، گوشت، زرده تخم مرغ و تخم مرغ كامل، شير، پنير، روغن حيواني و كره از منابع حيواني ويتامينA هستند. در منابع گياهي، ميوه‌ها و سبزي‌هاي زرد و نارنجي رنگ و همچنين سبزي‌هاي با رنگ سبز تيره از از منابع گياهي غني از اين ويتامين به شمار مي‌روند.

کمبود ویتامین  و پرخاشگری

 طبق یافته محققین میزان پایین پروتئین انتقال دهنده ویتامین D در خون با بروز علائم افسردگی و اضطراب و رفتار پرخاشگرانه مرتبط است. کودکانی که دارای سطح پایین تری از ویتامین  هستند رفتارهای پرخاشگرانه بیشتری داشتند.

 

منبع: داروخانه آنلاین شبانه روزی فردامارکت

]]>
بهترین شرکت های خدمات سئو http://game12.samenblog.com/بهترین-شرکت-های-خدمات-سئو.html خدمات سئو برای کسب رتبه بهتر

نحوه انتخاب بهترین شرکت مدیریت سئو

چندین کیفیت وجود دارد که در بهترین شرکتهای سئو پیدا خواهید کرد. وقتی آژانس های سئو را مقایسه می کنید ، این مهم است که تیم شما در مورد این ویژگی ها فکر کند زیرا بهینه سازی موتور جستجو یک استراتژی بلند مدت است. شما یک شریک باتجربه می خواهید ، نه کسی که فقط SEO را برای فروش سریع خود بفروشد.

 

هنگامی که جستجوی خود را برای خدمات بهینه سازی موتور جستجو شروع می کنید ، این ویژگی های ضروری را در یک ارائه دهنده خدمات سئو میموس، در نظر داشته باشید:

 

1. آنها شفاف هستند

وقتی صحبت از خدماتی می شود که به شما در مدیریت سئو کمک می کنند ، آژانس می خواهید که از ابتدا تا انتها در مورد روند شفاف باشد - از قیمت خود شروع کنید. این که آیا شما یک شرکت محلی کوچک با نام تجاری بین المللی هستید ، می خواهید یک آژانس آزاد و صادقانه باشد.

 

شما می خواهید یک شرکت مدیریت سئو را پیدا کنید که قیمت ها را در وب سایت خود ارائه دهد. این باعث می شود هر دو طرف در طولانی مدت صرفه جویی کنند ، و به شما ایده خوبی می دهند که آیا آژانس از نظر بودجه مناسب است یا خیر. این همچنین یک روش آژانس برای رها کردن مشتری است که ممکن است نتوانند خدمات خود را تحمل کنند.

 

2. آنها بیش از 100 آزمایش وجود دارد

توصیفات راهی برای مشتریان قبلی است تا از تجربیات فوق العاده ای که با یک آژانس داشته اند ، به مشتریان بالقوه خبر دهند. آنها مستقیماً از مشتری های واقعی که قبلاً با یک شرکت مدیریت سئو کار کرده اند ، آمده اند و به عنوان رأی اعتماد برای شرکت عمل می کنند.

 

آنها همچنین اعتبار آنلاین آژانس سئو را روشن کردند.

 

اگر یک ارائه دهنده خدمات SEO کمتر از 100 توصیف داشته باشد ، ممکن است آنها به اندازه کافی طولانی در تجارت نباشند که بدانند چگونه می توانند نتایج شگفت انگیز را برای مشتریان خود ارائه دهند ، یا ممکن است هنگام مراجعه به خدمات سئو مدیریت شده خود ، کار باکیفیتی ارائه ندهند.

 

در هر صورت ، باید با یک شرکت مدیریت سئو که بیش از 100 توصیف در وب سایت آنها دارد ، در نظر بگیرید.

 

آیا می دانید که WebFX بیش از 420 توصیف مشتری از مشتریان راضی دارد؟ فقط توضیحات ما را مرور کنید تا ببینید که سایر صاحبان مشاغل ، بازاریابان و شرکت ها درباره همکاری با تیم متخصصین سئو ما چه می گویند.

 

3. آنها کابین تروفی شدید دارند

یک روش مطمئن برای اطلاع از اینکه یک شرکت خدمات شگفت انگیز ارائه می دهد یا خیر ، بررسی کابینت جایزه آنها است.

 

آیا آنها بخاطر کارشان جوایزی کسب کرده اند؟ آیا آنها برای استراتژی های خود شناخته شده بودند؟

 

اگر چنین باشد ، آنها احتمالاً یک آژانس جستجوگرها هستند که ارزش کار با آنها را دارند زیرا آنها نتایج جستجوی ارگانیک را منتقل نمی کنند. اگر اینگونه نباشد ، مشابه عدم توصیفات ، ممکن است آنها به اندازه کافی طولانی در این صنعت نبوده باشند ، یا ممکن است به سادگی خدمات با کیفیتی ارائه ندهند.

 

 

mainstreethost کابینت جایزه گسترده ای دارد ، و ما فوق العاده افتخار می کنیم!

 

چگونه خدمات مدیریت تبلیغات SEO می توانند به رشد شغلی شما کمک کنند؟

 

با تمام این صحبتها در مورد تأثیرات مثبت مدیریت سئو ، چگونه می توانید با اطمینان بدانید که این امر به پیشرفت و رشد شغلی شما کمک می کند؟ اگرچه هیچ توپ کریستالی برای ارائه ارقام ملموس از میزان رشد کسب و کار شما با خدمات سئو وجود ندارد ، اما می توانید مطمئن باشید که سایت شما در رده بندی موتورهای جستجو قرار می گیرد ، ترافیک بیشتری کسب می کند و مشتریان بیشتری را تبدیل می کند.

 

در اینجا به چند دلیل اشاره میکنیم:

 

1. هنگامی که کلمات کلیدی مهم را به درستی هدف قرار می دهید ، در صفحات نتایج جایگذاری بهتری خواهید داشت. هنگامی که یک کلمه کلیدی خاص را پیدا می کنید که برای تجارت و صنعت شما مهم است ، می خواهید آن را با محتوای خود ، برچسب های متا ، برچسب های alt و نشانی اینترنتی خود مورد هدف قرار دهید. این بدان معناست که شما می توانید آن کلمه کلیدی را در این مکان های مهم وارد کنید به طوری که وقتی شخصی این اصطلاح را در Google جستجو می کند ، بهترین موقعیت برای رتبه بندی آن را دارید.

 

2. هنگامی که برای یک کلمه کلیدی مهم رتبه بندی می کنید ، تعداد بازدید سایت بیشتر می شود. مطالعات نشان می دهد که موقعیت اول در صفحات نتایج تقریباً 33٪ از کلیک را به دست می آورد ، در حالی که مقام دوم حدود 15٪ دریافت می کند و تعداد آن ها کاهش می یابد. موقعیت برتر واقعاً مکانی با ارزش در جستجو است و اگر بتوانید به آنجا بروید ، می خواهید میزان افزایش ترافیک سایت را ببینید.

 

3. وقتی ترافیک سایت را افزایش می دهید ، افزایش تبدیل را خواهید دید. هنگامی که تعداد بیشتری از افراد به دلیل رتبه بالا در نتایج جستجو به سایت شما مراجعه می کنند ، بدین معنی است که شما نیز می توانید تبدیل های بیشتری کسب کنید. اگر صفحه شما در مقام اول نتایج SEO ارگانیک قرار دارد ، به همین دلیل است که شما یک صفحه ایجاد کرده اید ، مانند یک پست وبلاگ ، آموزنده ، با کیفیت بالا است و هر آنچه را که کاربر به دنبال آن است ، فراهم می کند. کلمه کلیدی مورد نظر را جستجو کنید. وقتی افراد روی صفحه شما کلیک می کنند ، از آنجا که کیفیت آن بسیار بالا است ، آنها می توانند وقت خود را در سایت شما سپری کنند ، و احتمال بیشتری وجود دارد که آنها محصولات یا خدمات شما را خریداری کنند.

4. تبدیل های پیشرفته راه را برای یک تجارت در حال رشد هموار می کند. هنگامی که تبدیل های شما افزایش می یابد ، به این معنی است که کمپین سئو شما با موفقیت نتایج مثلاً رانندگی در نتایج جستجوی با ارزش بالا را هدایت می کند ، و شغل شما در حال پیشرفت است. هرچه کسب و کار شما رونق بیشتری داشته باشد ، پتانسیل رشد آن بیشتر است.

با داشتن یک برنامه SEO سفارشی و متخصصان مجرب ما در زمینه سئو ، تجارت شما می تواند از SEO برای استفاده کامل استفاده کند این که آیا شما به دنبال دستیابی به خریداران از طریق نتایج محلی یا خریداران مشاغل در سراسر کشور هستید ، می توانید این کار را با یک وب سایت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو و مصرف کنندگان انجام دهید.

 

برای بهترین نتیجه از جستجوگرها ، شرکت ها به یک استراتژی رقابتی احتیاج دارند.

 

به عنوان یک آژانس سئو با بیش از 20 سال تجربه ، moz یک شریک قابل اعتماد برای مشاغل در سراسر جهان است. این که آیا شما با SEO یا جدید هستید یا تجربه دارید ، تیم اختصاصی ما از 200 متخصص SEO می تواند به شرکت شما کمک کند تا یک استراتژی برتر را راه اندازی و مدیریت کند.

 

 

با تماس با ما به صورت آنلاین ، ترافیک سایت ، رتبه بندی بهتر و فروش بالاتر را بدست آورید!

]]>
بهترین روش یادگیری پیانو http://game12.samenblog.com/بهترین-روش-یادگیری-پیانو.html برای آموزش پیانو در مراکز آموزشی مختلف از روش های متفاوتی استفاده می کنند.ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که آیا همه ی روش های آموزشی درست و صحیح است و یا اینکه بهترین روش آموزش پیانو چه روشی است که در کنار اصولی بودن برای سنین مختلف مناسب باشد و جذابیت خود را داشته باشد؟ این ها سوالاتی است که هم برای بزرگسالانی که قصد یادگیری پیانو را دارند و هم برای والدینی که می خواهند کودکانشان پیانو را آموزش ببینند بسیار مهم است. در این مطلب ما توضیحاتی در مورد نحوه آموزش اصولی و صحیح پیانو را در اختیار شما قرار می دهیم.


 


بهترین روش یادگیری پیانو

برای آموزش پیانو روش های متعددی وجود دارد یعنی  می توان گفت به ازای هر استاد پیانو یک روش وجود دارد و همه ی این تکنیک ها بر اساس یک متد آموزشی هستند اما این نکته حائز اهمیت است که آیا همه ی این روش ها اصولی هستند یا نه؟ بسیاری از اساتید در ابتدا تنها نت های پیانو را آموزش می دهند و سپس به آموزش یک قطعه ساده و تعدادی آهنگ می پردازند اما این روش اصولی و صحیحی نیست زیرا افرادی که از این طریق آموزش دیده اند باعث شده تا نسبت به این ساز بی علاقه شده و آموزش آن را رها کنند. پس توجه به نحوه ی صحیح آموزش پیانو نکته ی بسیار مهمی می باشد. ما در زیر به بررسی مواردی که باید در آموزش صحیح به آن ها توجه شود می پردازیم؛


اتود

به تمرین هایی که برای نت خوانی و تقویت انگشتان با نواختن روی ساز انجام می شود اتود می گویند.بسیاری ازهنرجویان می خواهند پیانو را خودشان بدون هیچ استادی آموزش ببینند که این کار بسیار غلطی است و حتما هنرجو باید زیر نظر یک استاد آموزش ببیند تا اشکالاتش را برطرف کرده و نظارت کامل بر یادگیری و تمرینات فرد داشته باشد و در زمینه های مختلف شخص را راهنمایی کند. یک نکته ی بسیار مهم قبل از شروع به نواختن قطعه و آهنگ این است که هنرجو حتما باید تمرینات اتود را به شکلی صحیح انجام دهد تا ذهن و دستش هماهنگی لازم برای نواختن را پیدا کند. اتودهای بیر، چرنی، راخمانوف، هانون و… از اتودهای کلاسیک هستند که که برای نواختن پیانوهای ایرانی و کلاسیک از  آن ها استفاد می شود.


گام نوازی

به مجموعه ای از نت ها که با نظم و قواعدی معین کنار یکدیگر قرار گرفته اند و نت اول و آخر آن مثل هم می باشد گام و یا دستگاه می گویند که یکی از بهترین تمرینات در آواز و ساز به شمار می رود.بعد از تمرینات اتود بهتر است گام نوازی در گام های کروماتیک و دیانوتیک انجام شود.همچنین یک نظریه ی مهم در مورد گام نوازی است که میگوید: گام نوازی روی تکنیک و قدرت نوازندگی هنرجو تاثیر می گذارد که این نظریه مورد تایید یکی از اساتید دانشگاه آکسفورد انگلستان به نام جری کوکر است.


ایمپروایز

ایمپروایز یا بداهه نوازی به نواختن یک قطعه بدون نت و در یک گام به صورت اتفاقی می گویند که توسط هنرجو گام قطعه انتخاب شده و بدون هیچ طرح و نقشه ی قبلی قطعه ای را می نوازد که همان لحظه در ذهنش ساخته است. ایمپروایز نقش مهمی در خلاقیت هنرجو ایفا می کند.وزن خوانی

وزن خوانی ب این معناست که بدون در نظرگرفتن صدا و فرکانس نت ها کشش نت ها خوانده شود. در یکی از کتاب های وزن خوانی آمده است که کسانی که موسیقی را از روی نت می نوازند قبل از شروع به نواختن ساز حرکاتی را با دستشان اجرا می کنند تا وزن و ریتم آهنگ دستشان بیاید و بعد از آن به نواختن ساز می پردازند. این روش از موثرترین روش ها در پیانو می باشد.


 


آنالیز کردن آهنگ

خوب گوش کردن یکی از روش هایی که که می تواند شما را به یک نوازنده ی خوب تبدیل کند. هنرجو باید آهنگی را که می خواهد بنوازد ابتدا به خوبی گوش کرده و سپس مجددا چندبار آن را گوش کند و مطالبی از جمله گام، ریتم، سرعت ریتم آهنگ و… را یادداشت کند.


ترنسپوس

ترنسپوس به معنای انتقال گام می باشد و هنرجو در این تکنیک سعی می کند آهنگ اصلی را در گام های متفاوت بنوازد برای مثال گام آهنگ سمفونی 5 بتهوون دو مینور می باشد که هنر جو سعی می کند این اهنگ را روی گام های دیگری مثل لا مینور، فا مینور و… اجرا کند. ترنسپوس کردن در پیانو سخت تر از دیگر سازها می باشد زیرا نوازنده باید خودش اینکارها را روی کلید های پیانو انجام دهد اما در ساز های دیگر مثل پیانو و یا سنتور می توان با بستن کاپو به دسته گیتار و یا با تغییر کوک و جا به جا کردن خرک و پرده در سنتور گام را تغییر داد. در کیبورد های الکترونیک نیز با فشردن یک کلید می توان در 12گام مختلف آهنگ را بدون هیچ حرکتی  اجرا کرد.


 منبع مقاله بهترین روش یادگیری پیانو: https://ferdowsacademy.com/2020/01/30/best-way-to-learn-piano/

]]>
مقاله تاثیر موسیقی بر کودکان http://game12.samenblog.com/مقاله-تاثیر-موسیقی-بر-کودکان.html

آموزش موسيقي در تهران، موصوع اين مطلب از سايت ركس وب هست. اگر علاقمند به ساز گيتار هستيد مي توانيد در كلاس گيتار تهران شركت كنيد، اگر به ساز پيانو علاقمند هستيد مي توانيد در كلاس پيانو تهران شركت كنيد، اگر به خوانندگي علاقمند هستيد مي توانيد در كلاس آواز تهران شركت كنيد. آموزشگاه هاي موسيقي زيادي وجود دارند كه مي توانيد براي يادگيري موسيقي در اين آكادمي هاي موسيقي شركت كنيد.

كشور ايران با داشتن تاريخچه فرهنگي كهن و مردماني كه علاقه‌مند به فرهنگ هستند، نمي‌تواند از هنر موسيقي دور باشد و در حال حاضر شاهد علاقه‌مندان زيادي هستيم كه سعي مي‌كنند وارد اين دنياي بزرگ شوند و استعداد خود را شكوفا كنند، اما شما تا چه اندازه علاقه‌مند به يادگيري موسيقي هستيد؟

آيا آموزشگاه موسيقي خوبي كه بتواند موسيقي را به طور كامل و با نهايت جزئيات آموزش دهد را مي‌شناسيد؟

آموزشگاه موسيقي تهران

يادگيري موسيقي داراي طيف گسترده‌اي از مزايا بوده كه مي‌تواند زندگي شما را دگرگون كند. در حقيقت اين هنر برجسته ايران و جهان، علاوه بر اين كه مي‌تواند استرس را از شما دور كند، باعث بهبود وضعيت سلامتي و عملكرد شناختي خواهد شد. البته برخي از بزرگسالان فكر مي‌كنند قدرت يادگيري موسيقي ندارند و اين تفكر واقعا اشتباه است، زيرا يادگيري موسيقي ربطي به سن ندارد و با آن احساس جواني خواهيد كرد. دوستان عزيز، آموختن موسيقي بدون داشتن اطلاعات اوليه درباره آن، امكان‌پذير نبوده و براي شما دشوار خواهد بود، اما با دانستن برخي نكات، مي‌توانيد هدف خود را تعيين كرده و كار را به خوبي ادامه دهيد.

آيا انسان صبوري هستيد؟

يكي از ويژگي‌هايي كه هنرجوي موسيقي بايد بداند را مي‌توان صبر كردن دانست. افراد زيادي هستند كه فكر مي‌كنند با پرداخت پول، مي‌توانند راه صد ساله را در يك شب طي كنند، اما در حقيقت آن‌ها وقتشان را هدر مي‌دهند و راه به جايي نخواهند برد.

صبر كردن را مي‌توان ويژگي مهمي دانست كه اگر يك هنرجوي موسيقي با استعداد هم نداشته باشد، ممكن است با شكست مواجه شود و تلاش خود را فاقد هرگونه نتيجه مثبتي ببيند. هنرجويي در زمينه يادگيري موسيقي موفق خواهد شد كه بتواند استرس را از خود دور و با آرامش به كار خود ادامه دهد، همچنين صبر را به عنوان يك نكته مهم، همواره مدنظر داشته باشد تا بتواند نتايج دلخواه را به دست آورد. در صورتي كه آدم صبوري نيستيد، بهتر است همين الان از فكر يادگيري موسيقي بيرون بياييد، اما در صورتي كه آدم صبوري هستيد، بايد سراغ يادگيري موسيقي برويد.

آيا هدف خود از يادگيري موسيقي را تعيين كرده‌ايد؟

يكي ديگر از مهم‌ترين نكاتي كه بايد در زمينه يادگيري موسيقي مدنظر قرار دهيد، بدون ترديد هدفي است كه براي دستيابي به آن وارد دنياي بزرگ موسيقي شده‌ايد. افراد زيادي هستند براي تبديل شدن به يك ستاره و سلبريتي سعي مي‌كنند موسيقي ياد بگيرند، اما آيا چنين هدفي به تنهايي مي‌تواند نويددهنده موفقيت باشد؟ پاسخ قطعا خير است و نتيجه‌اي جز شكست ندارد. در حقيقت بايد ستاره شدن را در مرحله آخر و به عنوان هدف نهايي در نظر بگيريد، زيرا مسير پر از فراز و نشيبي را انتخاب كرده‌ايد كه بايد از تمام بخش‌هاي آن به خوبي و با موفقيت عبور كنيد تا بتوانيد در نهايت به يك ستاره تبديل در دنياي موسيقي تبديل شويد.

استعداد در موسيقي را مي‌توان يك پل توصيف كرد كه مي‌تواند برخي از هنرجويان را تا حد زيادي رو به جلو حركت دهد. در صورتي كه احساس مي‌كنيد استعداد موسيقي داريد و هدف بسيار حرفه‌اي را براي خود تعيين كرده‌ايد، وقت را هدر ندهيد و به دنبال يادگيري موسيقي از روش‌هاي اصولي باشيد.

راهنماي چگونگي يادگيري موسيقي از پايه

هم اكنون كه ويژگي صبوري در خود ديده‌ايد و هدفتان از تلاش براي يادگيري موسيقي را تعيين كرده‌ايد، بايد چه كارهايي انجام دهيد؟ ما در ادامه شما را با اقداماتي آشنا خواهيم كرد كه انجام آن‌ها براي يادگيري موسيقي، لازم و ضروري مي‌باشد.

درك عميق موسيقي

يكي از مواردي كه هنرجويان موسيقي بايد بتوانند از عهده انجام آن برآيند را مي‌توان درك عميق موسيقي دانست. افرادي كه در سنين بالاتر سراغ موسيقي مي‌روند، معمولا توانايي بيشتري در تحليل و درك موسيقي از خود نشان مي‌دهند، اما اين بدان معنا نيست كه افراد با سنين كمتر از چنين ويژگي مهمي برخوردار نيستند، بلكه بايد آن را شكوفا كنند.

بزرگسال به دليل آن كه بيشتر زندگي خود را صرف گوش دادن به موسيقي‌هاي مختلفي كرده‌اند، قطعا راحت‌تر از نوجوانان و كودكان مي‌توانند موسيقي را تحليل كنند، حتي برقراري ارتباط احساسي آن‌ها هم با موسيقي بهتر خواهد بود.

آيا شما نوجوان هستيد و نسبت به درك موسيقي نگران هستيد؟ نگران نباشيد، زيرا تكنيك‌هاي بسيار زيادي وجود دارد كه مي‌توانيد با بهره‌گيري از آن‌ها، توانايي خود در درك موسيقي را افزايش دهيد.

نوع موسيقي مورد علاقه خود را تعيين كنيد

همانطور كه مي‌دانيد، افراد نمي‌توانند نظرات يكساني داشته باشند و به همين دليل است كه شاهد انواع مختلف موسيقي هستيم. شما به چه نوع موسيقي علاقه‌مند هستيد؟ آيا تاكنون به اين موضوع فكر كرده‌ايد؟ افراد زيادي هستند كه بدون بررسي توانايي و علاقه‌اي كه به انواع موسيقي‌ها دارند، وارد دنياي بزرگ آن مي‌شوند و متاسفانه شكست را تجربه مي‌كنند.

در صورتي كه بدون داشتن علاقه و مشخص كردن مسير درست علاقه‌مندي خود وارد يك بخش ديگر از موسيقي شويد، حتي اگر بتوانيد دوره‌هاي مختلف را هم با موفقيت سپري كنيد، اما موفق نخواهيد شد و همواره يك خلاء را در خود احساس خواهيد كرد كه مي‌تواند طعم تلخ‌تر از شكست داشته باشد و شما را دچار مشكل كند. مهم‌ترين توصيه ما به افرادي كه قصد دارند اقدام به يادگيري موسيقي كنند، بررسي انواع موسيقي و پيدا كردن بهترين نوع آن براي ادامه كار، مي‌باشد.

ساز خود را انتخاب كنيد

دوستان عزيز، در صورتي كه توانستيد هدف و نوع موسيقي مورد علاقه خود را پيدا كنيد، وقت آن را رسيده ساز مخصوص خود را هم تهيه نماييد. به عنوان مثال گيتار برقي براي گروه‌هاي خاص موسيقي مناسب بوده و سازها براي افرادي كه علاقه‌مند به فعاليت در زمينه موسيقي سنتي هستند، تفاوت خواهد داشت، زيرا بايد سراغ سازهايي همانند پيانو و ويولن باشند. با اين كه انجام بسياري از كارها با گيتار ممكن است، اما داشتن ابزارهاي مخصوص هر كدام از ژانرهاي موسيقي مي‌تواند براي هنرجويان و علاقه‌مندان، جذاب باشد و با رضايت كامل در كلاس پيانو در نهران شركت كنند در حالتي كه هزينه كلاس آموزش گيتار در تهران براي شما اهميت نخواهد داشت.

گوش دادن به سبك‌ هاي مختلف موسيقي را جدي بگيريد

يكي از اقداماتي كه مي‌تواند توانمندي علاقه‌مندان و هنرجويان موسيقي را افزايش دهد، گوش دادن به سبك‌هاي مختلف موسيقي است. به عنوان مثال، حتي اگر در حال شركت در بهترين كلاس آموزش پيانو در تهران و تمرين درس‌هاي مربوط به آن هستيد، بد نيست براي تنوع هم موسيقي‌هاي ديگري را گوش كنيد. شما مي‌توانيد گوش دادن به ساير موسيقي‌ها را براي سرگرمي و لذت بردن هم انجام دهيد.

در حقيقت گوش دادن به سبك‌هاي مختلف موسيقي مي‌تواند ذهن شما را در وضعيت مناسبي حفظ كند و حتي بتوانيد نكاتي را هم ياد بگيريد كه در آينده ممكن است كارايي داشته باشند.

در كلاس، حواس پرتي را كنار بگذاريد!

در اكثر كلاس‌هاي يادگيري موسيقي، هنرجويان با حواس‌هاي پرت حضور پيدا مي‌كنند و همين مسئله مي‌تواند تاثير بسيار بدي روي كار و نتيجه‌اي كه كسب مي‌كنند، داشته باشد. با اين كه آموزشگاه بايد محيطي شاداب و پويا را براي هنرجويان موسيقي فراهم كند، اما مهم است كه هنرجويان هم نسبت به اين مسئله حساسيت داشته باشند.

موسيقي مي‌تواند بدون تمرين و تكرار از ياد برود و تمام زحمت‌هايي كه كشيده‌ايد، هدر برود، بنابراين مسئوليت اين موضوع بر دوش شما بوده و بايد با حواس كاملا جمع در كلاس حاضر شويد.

انتخاب اساتيد و آموزشگاه مجرب

حتي اگر تمام پيش‌نيازهاي يادگيري موسيقي را داشته باشيد، اما نتوانيد اساتيد و آموزشگاه مجرب موسيقي را پيدا كنيد، قطعا وقت خود را هدر داده‌ايد.

در كشور ما شاهد رشد و توسعه مراكز و آموزشگاه‌هاي موسيقي هستيم كه هر كدام سعي مي‌كنند با تبليغات و هزينه زياد، نظر مخاطبين و هنرجويان را به خود جلب كنند، اما در نهايت هنرجويان نمي‌توانند موفقيت‌هاي زيادي را به واسطه وجود احتمال انتخاب اشتباه آموزشگاه، به دست آورند. انتخاب آموزشگاه موسيقي كه داراي شرايط لازم و اساتيد مجرب باشد، مسئله بسيار مهمي بوده كه بايد مورد بررسي قرار دهيد.

منبع: https://ferdowsacademy.com/حمید-یوسفی/

]]>
آموزشگاه موسیقی فردوس http://game12.samenblog.com/آموزشگاه-موسیقی-فردوس.html آموزشگاه موسیقی: به جرات می توان گفت یکی از بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران، آموزشگاه موسیقی فردوس است. اگر به دنبال حضور در کلاس های موسیقی در تهران هستید; آکادمی فردوس به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی شمال تهران، در خدمت علاقمندان به یادگیری موسیقی می باشد.

بهترین آموزشگاه موسیقی شمال تهران
بهترین آموزشگاه موسیقی شمال تهران، عنوانی هست که تمامی علاقمندان به موسیقی و دنیای هنر، برای یادگیری و شرکت در کلاس های موسیقی مانند: کلاس آموزش پیانو، کلاس آموزش گیتار، کلاس آموزش آواز و… می باشد. در تمامی مناطق کشور عزیزمان ایران، مراکز آموزشی موسیقی زیادی وجود دارد و هر کس متناسب با مکان زندگی خود به دنیال نزدیکترین مرکز آموزشی هست.

اگر در شهر بزرگ تهران زندگی میکنید حتما به دنیال پیدا کردن یک آموزشگاه موسیقی خوب در تهران، با اساتید باتجربه و مجرب می گردید. در تهران علاقمندان به موسیقی بسیار زیاد هستند که در مناطق مختلف در این شهر زندگی می کنند و قصد یادگیری موسیقی را دارند.

آموزشگاه موسیقی زعفرانیه
آموزشگاه موسیقی در ولنجک
آموزشگاه موسیقی در تجریش
آموزشگاه موسیقی شمال تهران
آموزشگاه موسیقی زعفرانیه
افراد زیادی هستند که در منطقه زعفرانیه تهران زندگی می کنند و بسیار علاقمند به موسیقی هستند. برای پیداکردن کلاس های موسیقی در زعفرانیه، به دنیال پیدا کردن یک مرکز خوب و حرفه ای هستند که از مبتدی تا پیشرفته در موسیقی مسلط شوند. یکی از بهترین آموزشگاه های موسیقیی در زعفرانیه، آکادمی فردوس است.

آموزشگاه موسیقی در ولنجک
در منظقه ولنجک تهران به راحتی و بدون دردسر می توانید موسیقی را یادبگیرید. علاقمندان به دنیای موسیقی در ولنجک حتما به دنبال یافتن این هستند که یک آموزشگاه موسیقی خوب پیدا کنند و از مبتدی تا حرفه ای، موسیقی را فرابگیرند. در آکادمی فردوس می توانید به راحتی به هدف خود برسید و به یک فرد حرفه ای و هنرمند تبدیل شوید. اکادمی فردوس، یکی از بهترین آموزشگاه های موسیقی در ولنجک است.

آموزشگاه موسیقی در تجریش
یک خبر خوب برای علاقمندان به موسیقی که در منطقه تجریش تهران زندگی می کنند. لازم نیست که دیگر نگران این باید که در نزدیکی محل سکونت خود، یک اکادمی موسیقی خوب پیدا کنید! چرا که آموزشگاه موسیقی فردوس به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران، این زمینه را فراهم کرده است تا به راحتی از پایه تا پیشرفته موسیقی را فرابگیرید.

انواع کلاس های موسیقی:
کلاس موسیقی آواز
کلاس موسیقی پیانو
کلاس موسیقی گیتار
کلاس موسیقی ویولن
کلاس موسیقی تار

کلاس آموزش پیانو در تهران

اگر ساکن تهران هستید، مطمئنا به دنبال بهترین کلاس پیانو در تهران می گردید تا زیر نظر اساتید حرفه ای، پیانو را یادبگیرید; کلاس آموزش پیانو فردوس در این مطلب در مورد هزینه و شهریه کلاس پیانو، آموزش پیانو برای کودکان و آموزشگاه پیانو در تهران توضیح می دهد.

اگر شما نیز یکی از علاقه مندان به موسیقی، مخصوصا ساز پیانو هستید و به دنبال یک کلاس آموزش پیانو خوب می گردید و همیطور هزینه کلاس آموزش پیانو، نیز برایتان اهمیت دارد پس خواندن این مقاله می تواند برای شما مفید باشد و به شما برای انتخاب بهترین آموزشگاه موسیقی پیانو کمک کند. آیا اطلاعی از ساز پیانو دارید؟ آیا می دانید باید چطور آن را بنوازید؟ عجله نکنید! در ادامه به صورت مفصل توضیحات کاملی را دراین زمینه تجربه خواهید کرد.

پیانو از آن دسته از ساز های زهی و صفحه کلید دار بوده که تا به امروز علاقه مندان و طرفداران بسیار زیادی را به سوی خود جذب نموده است اما شیوه کار این ساز به این صورت می باشد که شما با فشردن صفحه کلید یا همان کلاویه های ساز، گویی همانند یک چکس ضربات بسیار محکمی را به سیم ها وارد می کنید که در نهایت این برخورد موجب تولید صدای دلنشین پیانو خواهد شد.

کلاس آموزش آواز در تهران

آموزش آواز و خوانندگی: یکی از بهترین و محبوبترین کلاس های آموزشی آکادمی فردوس، کلاس آموزش آواز فردوس است. در این مطلب ما در مورد آموزش خوانندگی مبتدی تا پشرفته، کلاس آموزش آواز سنتی، کلاس آموزش خوانندگی پاپ و هزینه کلاس آواز در تهران توضیح می دهیم.

اگر علاقمند به خوانندگی، مخصوصاآواز پاپ و راک و فراگیری اصول آواز و اجرا هستید و به دنبال یک کلاس آموزش خوانندگی در تهران می گردید خواندن این مقاله می تواند برای شما مفید باشد و به شما برای انتخاب یک کلاس آواز خوب کمک کند. اگر به دنبال یادگیری خوانندگی هستید و شهریه کلاس آواز برای شما مهم است که مناسب باشد پس با آکادمی فردوس همراه باشید.

کلاس آموزش گیتار در تهران

اگر به دنبال دوره آموزش گیتار از مقدماتی تا پیشرفته هستید، کلاس آموزش گیتار فردوس بهترین انتخاب برای شماست. لطفا با ما در این قسمت همراه باشید تا اطلاعات کامل تری را در این خصوص به دست آورید. در نهایت شما بعداز ثبت نام کلاس گیتار در تهران قادر خواهید بود با فراگیری تکنیک های مربوطه و اجرای قطعات نوازندگی ساز گیتار ایرانی و خارجی در، کنسرت های داخل و خارج از کشور شرکت نمایند. همچنین این هنرجویان توانایی اجرای سولو با ارکستر های کوچک، ارکستر مجلسی و ارکستر بزرگ را به دست خواهند آورد.

منبع: https://farishtheme.ir/راهنمای-یادگیری-ساز-پیانو/

]]>
انواع اسپری تاخیری قوی http://game12.samenblog.com/انواع-اسپری-تاخیری-قوی.html

اسپری تاخیری قوی: فروشگاه اینترنتی فردامارکت ارائه دهنده محصولات بهداشتی مراقبت جنسی، با مناسبترین قیمت می توانید انواع اسپری تاخیری را خریداری کنید. اگر به دنبال بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده، خرید اسپری تاخیری قوی و خرید اسپری تاخیری از داروخانه هستید و همچنین اگر قیمت اسپری تاخیری برای شما مهم است به راحتی می توانید تمامی محصولات ما را مشاهده و خریداری کنید.

اسپری تاخیری چیست

اسپری تاخیری، برای برطرف کردن مشکل زود انزالی در آقایان و افزایش مدت زمان رابطه جنسی استفاده می شود. به طور عمومی می توان گفت ریشه این بیماری استرس و اضطراب روزمره زندگی آقایان است، معمولا در اوایل زندگی مشترک آقایان با این مشکل روبرو خواهند شد، که یکی از راه های درمان این مشکل استفاده از «اسپری تاخیری» است. اسپری تاخیری، برای ایجاد رابطه جنسی های کوتاه میتواند مهم و ضروری باشد، و باید بدانید که اثرات آن طولانی مدت نیست، اما پس از استفاده به سرعت اثر می کند.

خرید اسپری تاخیری از داروخانه

خرید اسپری تاخیری قوی با سریع ترین و بهترین عملکرد را در فروشگاه اینترنتی فردامارکت تهیه و استفاده کنید، ما قویترین اسپری های جنسی را برای شما مهیا کرده ایم و به راحتی می توانید اپسری مورد نظر خود را بررسی و انتخاب نمیایید.

بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده

اگر به دنبال خرید بهترین اسپری تاخیری; با قیمت ارزان هستید، به راحتی در همین صفحه می توانید اسپری مورد نظر خود را مناسب با ویژگی هایش انتخاب و خریداری کنید، فروشگاه فردامارکت تضمین قیمت و اصالت محصول را به شما میدهد و با قیمت مناسب آن را در اختیار شما قرار می دهد.

فروش اینترنتی اسپری تاخیری

وب سایت فردامارکت با فروش انواع اسپری تاخیری; این امکان را برای شما فراهم کرده است که اگر با مشکل زود انزالی روبرو هستید، در منزل بنشینید، وارد وب سایت شوید و در این صفحه انواع اسپری های جنسی برای افزایش مدت زمان رابطه را به صورت اینترنتی خریداری و استفاده کنید.

]]>
آموزش طراحی سایت http://game12.samenblog.com/آموزش-طراحی-سایت.html امروزه یکی از مهمترین مسائل در افزایش فروش و درآمدزایی بیشتر استفاده از خدمات دنیای مجازی هست. خدمات دنیای مجازی که امروز بسیار کاربرد دارد مانند تلگرام، اینستاگرام و وبسایت است. بسیاری بر این باور هستند که وجود تلگرام و اینستاگرام برای بازاریابی و فروش کافی است و نیازی به وبسایت نیست! این فرضیه نادرست است و این را بدانید که طراحی وبسایت حرفه ای و اصولی همراه با مارکتینگ و سئو تضمینی فروش خود را چندین برابر می کند!!! دیجیکلا نمونه یک فروشگاه اینترنتی است که روزانه نزدیک به ۲ میلیارد فروش دارد! به نظر شما دیجیکالا با تلگرام و اینستاگرام به این جایگاه رسید؟! آن ها تنها با یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای و سئو اصولی به این جایگاه رسیدند.
پکیج افزایش فروش و کسب درآمد از اینترنت مناسب افرادی است که می خواهند یک کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کنند و به راحتی میتوانند از این پکیج استفاده کنند. همان طور که در تصویر بالا مشاهده میکنید این با این پکیج ۴ هدف را میتوانید نشانه بگیرید. یکی از این اهداف وب سایت و فروشگاه اینترنتی است. مناسب با نیاز های مشتریانمان و کسب و کاری که تمایل دارند استارت بزنند یک وبسایت با امکانات کامل و حرفه ای ، کاربر پسند با سرعت و امنیت بالا ، زیبا و با گرفیک بالا برای معرفی خدمات و یا فروش محصولات ساخته می شود.
هدف دوم پکیج کسب و کاری ما طراحی اپلیکیشن اندروید می باشد که متناسب با وبسایتی که برای شما طراحی شده یک اپلیکیشن برای گوشی های اندرویدی نیز ساخته می شود. امروزه افراد بیشتر با تلفن همراه های اندرویدی سروکار دارند و راحت تر هستند از اپلیکیشن ها استفاده کنند. این باعث می شود مشتریانتان بیشتر شوند و از کسب و کار و خدمات شما راضی باشند در اهمیت بالا اپ های اندوریدی شکی نیست که شما به راحتی میتوانید پس از تحویل گرفتن سایتتان، اپ اندوریدی را نیز تحویل بگیرید و کسب و کارتان را گسترده تر از قبل بکنید.
هدف سوم پکیج کسب و کار سئو و بهینه سازی وب سایت شماست. پس از طراحی وب سایت باید به مرحله ای برسید که کاربران وارد وبسایت شما شوند، در وبسایت خرید کنند و تبدیل به مشتری شما شوند و در آخر مشتری ثابت وبسایت شما شوند. این پروسه با سئو و مارکتینگ عملی میشود. زمانی که وب سایت شما در صفحه اول گوگل قرار میگیرد سبب میشود که کاربران شما راه به راحتی پیدا کنند و با خدمات و محصولاتتان آشنا شوند و نتیجه آن کسب درآمد بالای شما خواهد بود. به این امر سئو و بهینه سازی سایت می گویند. سئو یک تخصص حرفه ای و پیچیده است که باید افراد سئوکار آن را انجام دهند. متخصصین تیم نوین سئو شما را به قله های گوگل می رسانند.
هدف آخر پکیج کسب و کار نوین سئو، بازاریابی اینستاگرام است. امروزه شبکه اجتماعی اینستاگرام برای رشد کسب و کار ها و فروش محصولات بسیار ارزشمند است و سود بسیار خوبی را به مدیران کسب و کار ها می دهد.ما پیج کاری اینستاگرام شما را دریافت میکنیم و شروع میکنیم به جمع آوری کاربرانی که به آن ها نیاز دارید، از فیلتر جنسیت و موقعیت مکانی آن ها را عبور میدهیم و کسب و کار شما را به آن ها معرفی کرده و برای تک تک آن ها تبلیغات شما به دایرکتشان ارسال میگردد و تمامی ترفند های مربوط به بازاریابی در فضای اینستاگرام به کار گرفته میشود.

]]>
مزایای نصب و راه اندازی اینستاگرام http://game12.samenblog.com/مزایای-نصب-و-راه-اندازی-اینستاگرام.html با توجه به امکانات بسیار زیاد و محبوبیت فوق العاده ای که این اپلیکیشن دارد، نصب و راه اندازی اینستاگرام می تواند کمک کند تا بتوانید از مزایای کامل این شبکه‌ی اجتماعی، بهره مند شوید.

یکی از مزایای اصلی که اینستاگرام دارد، امکان به اشتراک گذاری عکس می باشد. اشتراک گذاری عکس ها در اینستاگرام باعث می شود تا افراد مختلف بتوانند عکس هایی را با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. عکس ها می توانند شخصی و یا عمومی باشند.
از دیگر مزایای نصب و راه اندازی اینستاگرام آن است که می توان فیلم های مختلف را به اشتراک گذاشت. در ابتدا تنها به اشتراک گذاری فیلم های یک دقیقه ای توسط اینستاگرام امکان پذیر بود، اما در ماه های اخیر اپلیکیشن اینستاگرام این امکان را به کاربران خود داده که بتوانند به راحتی فیلم های طولانی تر را نیز منتشر نمایند.
بدین ترتیب این موضوع باعث شده تا کاربران این اپلیکیشن رضایت بسیار بیشتری داشته باشند. ویدئو ها می توانند جنبه تفریحی، علمی، آموزشی و... داشته باشند.
از دیگر مزایای اپلیکیشن اینستاگرام، امکان چت با دوستان و آشنایان و در کل فالوئر های خود می باشد. زیرا معمولا گاهی نیاز است تا به صورت متنی با دوستان و دنبال کنندگان خود ارتباط برقرار نموده و از نظرات و پیشنهادات آنها استفاده نمود. بدین ترتیب می توان به صورت متنی نیز با دوستان خود در ارتباط بود.
یکی دیگر از ویژگی های اپلیکیشن اینستاگرام برای کاربران خود، راه اندازی اکانت های اختصاصی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین می باشد.
معمولا نصب و راه اندازی اینستاگرام برای ایجاد صفحه تجاری مشابه نصب و راه اندازی اینستاگرام برای ساخت اکانت های معمولی است که در این مقاله توضیح داده شده، تنها نیاز به تنظیماتی خاص بوده تا بتوان صفحه اینستاگرام خود را تبدیل به یک صفحه تجاری نمود.
با داشتن صفحه های تجاری امکان کسب درآمد های بسیار مناسبی برای کاربران مهیا می شود. این موضوع باعث شده تا اغلب کسب و کارها یک صفحه تجاری اینستاگرام را برای شرکت یا استارتاپ خود راه اندازی نمایند. این موضوع به خاطر توانایی اینستاگرام در تبلیغات و جذب مشتری است.
افراد بسیار زیادی روزانه از اپلیکیشن اینستاگرام جهت توسعه کسب و کار خود و افزایش مشتریان استفاده می نمایند. بدین ترتیب با تبلیغات در صفحه اینستاگرام می توان مشتریان هدفمند و واقعی را برای کسب و کار خود افزایش داده و سود بیشتری را کسب نمود.
امکان جستجو بر اساس تگ، یکی دیگر از مزایای اینستاگرام به شمار می رود. برای اینکه پست اینستاگرامی را بتوان از طریق تگ پیدا نمود، فردی که پست را منتشر نموده باید حتما از کلمات کلیدی به عنوان هشتگ استفاده نماید. معمولا هشتگ ها کلماتی هستند که مرتبط با موضوع پست بوده و برای کاربران اهمیت بسیار زیادی دارند.
معمولا برای جستجو از کلمات کلیدی یا تگ استفاده می شود. برای استفاده از این امکان نیاز است بر روی تب tag رفته و کلمه ای که مد نظر بوده را تایپ نمود. همه پست هایی که دارای هشتگ با کلمه کلیدی سرچ شده هستند، نمایش داده می شوند.
]]>
ردیابی رادیو چیست و آیا واقعا آینده بازی است؟ http://game12.samenblog.com/ردیابی-رادیو-چیست-و-آیا-واقعا-آینده-بازی-است.html اگر شما دو سال یا بیشتر در مورد اخبار بازی یا سخت افزار دنبال شده اید، بدون شک شنیده اید که یکی از رایج ترین کلیپ های موجود در صنعت، ردیابی اشعه است. بحث در مورد نحوه ردیابی اشعه نشان دهنده آینده تعویض بازی ps4 است و سخت افزار آینده قطعا نیاز به منابع اختصاصی برای اداره آن خواهد داشت (اگر تولید کنندگان سخت افزار می خواهند نسبت به آن باقی بمانند). اما ردیابی اشعه چیست، و حباب عظیم حیرت انگیز که به آرامی در اطراف آن گسترش می یابد، توجیه شده است؟
جهان نور و سایه
همانند هر تکنولوژی جدید مبتنی بر مصرف، ردیابی اشعه به طور جزئی با تمام کلمات کلیدی بازاریابی که از طرف افرادی که علاقه مند به فروش آن هستند، مبهوت می شود. حقیقت این است که ردیابی اشعه در واقع جدیدی نیست، این یک استودیوی فیلم تکنیک است که برای سال ها در جلوه های ویژه و انیمیشن به صحنه های نور استفاده می شود و بازتاب های مناسب از اشیاء دیجیتال را فعال می کند. به یاد داشته باشید دیدن آن کشتی های جنگی بیگانه منفجر شده در دود و آتش منعکس شده در کلاه ایمنی آهن در The Avengers؟ این رادیو رادیویی در محل کار است. تازه ترین وظیفه این نوع بازپخش در زمان واقعی است، که امکان بازی های ویدئویی برای رسیدن به پرواز را فراهم می کند، چه مدت طول می کشد تا هالیوود را برای روزهای کاری یا حتی چند هفته به انجام برسانند، با تکیه بر سخت افزار بسیار گران قیمت برای ردیابی اشعه برای صحنه های پیچیده با میلیون ها از پرتوهای فوتون های فردی. 
ردیابی Ray توسط شبیه سازی اشعه های نور و روش هایی که با اشیاء و سطوح تعامل دارند، کار می کند. این مدل چگونگی تأثیر رنگ بر روی یک برش را نشان می دهد. قبلا، نورپردازی در طی شبیه سازی، فرایند ترجمه مدل های چند ضلعی 3D به یک تصویر 2 بعدی ساخته شده از پیکسل، مورد پردازش قرار گرفت. اثرات نورپردازی عمدتا "جعلی بود"، با موتور مشخص می کند که چگونه منابع نور در یک صحنه به لحاظ نظری روی سطوح بر اساس قرار دادن و سایه انداختن / رنگ پیکسل های آن سطح به ترتیب تاثیر می گذارد. این کارآیی محاسباتی است، بنابراین نیازی به نوع سخت افزار مضحک قدرتمند و اختصاصی نیست که ردیابی اشعه به طور سنتی دارد، اما با تعدادی محدودیت همراه است.  
با ردیابی اشعه، توسعه دهندگان می توانند راه نور را در دنیای واقعی شبیه سازی کنند، چیزی که در راه حل های مبتنی بر راستر غیر ممکن است. این به این معنی است که صحنه ها طبیعی تر روشن و واقعی هستند، و همچنین به این معنی است که منابع نور یا اشیاء بازتابنده که بر روی صفحه نمایش ظاهر نمی شوند، می توانند در صحنه قابل رویت دقیق نمایان شوند. انفجار یک نارنجک خورشیدی هنوز هم می تواند دیده شود در بدنه فلزی براق یک تانک آبرامس به سمت شخصیت شما، به عنوان مثال، و سایه های بازیگران دیگر سربازان که در حال حاضر در قاب نمی تواند دقیق تر ارائه شده است. 
این احتمال وجود دارد که شما ابتدا از ردیابی اشعه (با وجود دیدن آن در فیلم های روی صفحه نمایش در سال ها) شنیدید که Nvidia شروع به پخش توانایی های ردیابی رادیوی کارت RTX 20 خود کرد. Nvidia سر و صدای زیادی در مورد اینکه چگونه هسته های RT نسل بعدی GPU ها را قادر می سازد برای اولین بار ردیابی اشعه واقعی زمان واقعی را به بازی های ویدئویی تبدیل کند. به طور عمده آن را به عنوان توهین به قیمت های بسیار بالایی کارت های جدید را توجیه کرد، اما این همه تهاجم بازار نیست - این نشان دهنده یک شگفت انگیز پیشرفت های فنی باور نکردنی بود، اجازه می دهد کامپیوتر های بازی های مدرن در زمان واقعی انجام چند استودیو هالیوود چند دستورات بزرگتر
پذیرش کارت های سری 20 با هم مخلوط شده اند و فروش شفاف بوده است، اما شاید مهمتر از آن، تسلط Nvidia بر ردیابی رادیوهای رادیویی در بازی ها شروع به لغزش کرده است. تعدادی از بلوک های شکاری وجود دارد که اولین و مهمترین آنها چندین بازی در حال حاضر پشتیبانی از ردیابی اشعه است و چگونگی آن، حتی در آن عناوین که باعث می شود اثر برجسته، بلافاصله قابل توجه بر روی گرافیک و ارائه. البته این امر به عنوان یک تعجب بزرگ اتفاق نمی افتد - بسیاری از تکنولوژی های گرافیکی جدید مانند ریزنسور HDR اخیر، زمان زیادی را به درستی برداشته و اجرا می کنند، اما به نظر می رسد که Nvidia کمی بیش از پیش از منحنی و منجر به از دست دادن ردیابی ردیابی خود را در موقت آغاز شده است.
اولا خبرهایی بود که کارتهای RTX برای ردیابی اشعه لازم نبود، همانطور که در نسخه ی نمایشی CryEngine نشان داده شد . پس از آن، انویدیا خود اعلام کرد که از خط GTX با تکنولوژی تورینگ استفاده می کند، اما بدون سخت افزار مخصوص ردیابی اشعه ماوراء بنفش، و در نهایت پشتیبانی از تراشه های کارت گرافیک GTX از طریق به روز رسانی درایور. در حال حاضر، شایعات به طور گسترده ای منتشر شده است که AMD به زودی شروع به ساخت کارت های خود را با پشتیبانی از ردیابی فورا اختصاصیکه می تواند خط RTX را از لحاظ عملکرد مطابقت دهد یا از آن عبور کند. با توجه به این که AMD در حال کار با نسل بعدی کنسول های سونی و مایکروسافت است (به احتمال زیاد نسخه های گسسته و مجانی معماری Navi خود را ارائه می دهد)، تراشه های AMD به زودی از سخت افزار اختصاصی برای پشتیبانی از ردیابی اشباع استفاده می کنند؛ به این معنی نسل بعدی کنسول نیز پریدن بر روی تیراندازی RT.  
]]>
همه چیز در مورد بازی World War Z Game http://game12.samenblog.com/همه-چیز-در-مورد-بازی-world-war-z-game.html

 

در حالی که کمی دیر به حزب است، یک بازی جدید بر اساس World War Z در آثار وجود دارد. از آنچه می توان گفت، به نظر می رسد این بازی بر اساس کتاب یا ملک کلی به جای فیلم جنگ جهانی دوم باشد. این احتمالا برای بهترین داده شده است که فیلم ساخته شده برخی از خروج بسیار جدی از محتوای اصلی است. این نیز خیلی خوب نبود.

 

این سازگاری از جنگ جهانی زد توسط Saber Interactive، تیم پشت کراکر قهرمانان و TimeShift خواهد بود. این بازی به عنوان یک بازی اکشن چهار نفره شناخته شده است (هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا چهار بازیکن مورد نیاز است) است که نیاز به پخش را به حرکت در یک سری از نقاط عمده در سراسر جهان و فرار از انبوهی از انسان زنده.

 

فرار به نظر می رسد کلمه روز در اینجا است. همانطور که می بینیم، به نظر می رسد که این بازی بر بقا و فرار از طریق چیزهایی مانند تله ها و استفاده از عناصر محیطی به نفع شما تأکید خواهد کرد. این به نظر نمی رسد دقیقا مانند یک  تجربه ی نوع 4 Left 4 Dead که در آن شما فقط با انبوهی از بازماندگان دیگر خود انفجارید. در عوض، به نظر می رسد تاکید بیشتری بر وحشت و استراتژی خالص داشته باشد.

 

خواندن بیشتر: 50 بازی چند نفره تحت تأثیر

 

مطمئنا، این در مورد این موضوع بسیار دشوار است، با توجه به اینکه ما واقعا فیلم واقعی را از بازی دیده ایم. با این حال، Saber Interactive اعلام کرد که مأموریت ها به شدت بر داستان های "بازماندگان منحصر بفرد" اصحاب خود تأکید می کنند و در این جا وجود خواهد داشت. بنابراین در حالی که آن را مانند پیاده روی سمت چپ 4 مرده ، و مذاکرات مانند بازی Left 4 Dead ، ما در حال رفتن به حدس می زنم که این بازی راه خود را از که حق رای دادن افسانه تشخیص پیدا

 

در اینجا همه چیز دیگری که ما در مورد بازی می دانیم:

 

تاریخ انتشار جهانی جنگ Z

World War Z  در تاریخ 16 آوریل برای PlayStation 4، Xbox One و Windows PC از طریق فروشگاه Epic Game منتشر خواهد شد (انتشار Steam در هنگام راه اندازی وجود نخواهد داشت). این بازی در حال حاضر برای پیش سفارش در دسترس است و کسانی که از قبل سفارش بازی را انجام می دهند، Lobo Weapon Pack، که شامل پوست های طلایی برای سه سلاح و موارد دیگر است.


منبع

]]>
بازی های ps4 در سال 2019 http://game12.samenblog.com/بازی-های-ps4-در-سال-2019.html


هر بازی PS4 در سال 2019 و فراتر از آن

پایان سال 2018 تقریبا به ما میرسد، برخی از بزرگترین بازیهای سال به مرور زمان در حال کاهش است تا شما بتوانید برنامه فصل تعطیلات خود را پر کنید. این بدان معناست که زمان شروع بازی در سال 2019 است که به نظر می رسد چندین مدعی برای زمان و توجه شما وجود دارد. سال جاری تا به حال برخی از بازیکنان سنگین، اما 2019 دارای بیش از سهم خود را از بازی های قابل توجه در پایین خط. در حالی که Redend Dead Redemption 2 یا Fallout 76 برای تسلط بر مکالمه وجود نخواهد داشت، اما هنوز نامهای بزرگی در افق وجود دارد (یا احتمالا تقریبا بیش از) افق - مانند بازنگری پس از Mass Effect توسط BioWare، بازگشت Resident Evil مدرسه قدیمی و تلاش بعدی Hideo Kojima است.

ما در حال بررسی همه بزرگترین بازی های ما می دانیم که در سال 2019 و بعد از آن به کنسول های سلفی سونی معرفی می شوند. این لیست در حال حاضر بسیار گسترده است، با نام هایی مانند سرود BioWare، Skill & Bones بازی دزدان دریایی Ubisoft، دنباله سوکر پانچ به Infamous: پسر دوم، ارواح Tsushima و از نام نینجا از Software نام گذاری Sekiro: Shadows Die Twice.

دیگر بازی های بزرگ نامی که ما انتظار داریم در سال 2019 یا بالاتر منتشر شود عبارتند از Cyberpunk 2077 سیترپانکت پروژه توسعه دهندگان Witcher Project، The Last Of Us: قسمت دوم، و Life Stinger توسعه دهنده Dontnod's Twin Mirror است. از طریق این ویژگی برای توصیف مختصری از تمام بازیهای بزرگ سال آینده یا بعد از آن، از جمله زمانی که ممکن است آنها را انتظار داشته باشیم و چرا آنها از توجه شما ارزشمند هستند، کلیک کنید.

و در حالی که این ها بازی هایی هستند که چشم ما را گرفته اند، مطمئن باشید که عناوین پیش بینی شده خود را در نظرات زیر قرار دهید.

گالری های دیگر به دنبال 2019 می گردند:

بزرگترین بازی های Xbox One برای بازی در سال 2019

بزرگترین بازی های رایانه ای برای بازی در سال 2019

بزرگترین سوئیچ و بازی های 3DS برای بازی در سال 2019

بزرگترین بازی برای بازی در سال 2019

این گالری را به اشتراک بگذارید

ترک خالی

آخرین گالری عکس

هر بازی سه نفره Wrestlemania Entrance در تاریخ WWE، رتبه

11 مورد من هنوز هم با بدترین قسمت بازی در سریال ها بازی کرده ام

27 Game Thrones سوالات فصل 8 نیاز به پاسخ

سرود

سرودن بیشترین عنوان بلندپروازانه BioWare است. با تمرکز بر سوء استفاده از حرکات غیرقانونی به شدت زره پوش در یک سیاره بیگانه خصمانه، با همکاری دیگر بازیکنان آنلاین برای انجام مأموریت های خطرناک در حالی که کاوش در دورترین دوران جهان، کار می کنید. در حالی که این به نظر می رسد مانند سرنوشت، رویکرد BioWare به مفهوم تیرانداز به اشتراک گذاشته شده جهان به نظر می رسد تغییر جالب در مقایسه با دیگر بازی ها در سبک، و ما نمی توانیم صبر کنید تا بیشتر ببینید.

بستر های نرم افزاری: PS4، Xbox One، PC | تاریخ انتشار: 22 فوریه 2019

پاییز بابل

پاییز بابلی آخرین بازی توسط استودیو مشهور Platinum Games است. بر اساس تریلر آشکار، پروژه آینده به نظر می رسد بازی اکشن فانتزی با مضمون است. شما ظاهرا به عنوان یک شوالیه با توانایی های جادویی منحصر به فرد بازی می کنید. در حالی که این چیزی نیست که به نظر برسد، نسل Platinum با عناوین مانند سری Bayonetta، Nier: Automata و Metal Gear Rising: Revengeance نشان می دهد که پاییز بابل، یک بازی اکشن و ماجراجویی خواهد بود که برخی از ایده های تفکر پیش رو را دربر می گیرد.

پلت فرم ها: PS4، PC | تاریخ انتشار: TBA 2019

Bloostained: ریتالین شب

یک Action-RPG-پیمایش جانبی، Bloodstained پاسخ نسل فعلی به کلاسیک سری Castlevania است. این بازی توسط Koji Igarashi تولید کننده سری Castlevania رهبری می شود و به نظر می رسد جانشین معنوی برخی از بهترین بازی ها در این حق رای دادن است، از جمله Castlevania: Symphony of the Night. این در قلعه اتفاق می افتد، این یک پیمایشگر جانبی است و به نظر می رسد که دارای Metroidvania سنگین - طرفداران SotN، توجه داشته باشید.

بستر های نرم افزاری: PS4، PC، Xbox One، Switch | تاریخ انتشار: TBA 2019

وین کد

ردیاب Code Action RPG کد سوم شخص Bandai Namco به عنوان "انیمیشن Dark Souls" شناخته می شود، اما با تنظیمات بعد از آخرالزمان. و با دشمنان در جستجوی خون - و ریسک اینکه شما می توانید به صفوف خود برسید - به نظر می رسد چیزی از یک vampire vibe نیز داشته باشد.

بستر های نرم افزاری: Xbox One، PS4، PC | تاریخ انتشار: TBA 2019

کنترل

کنترل آخرین بازی توسط Remedy Entertainment، استودیو پشت آلن ویک و کوانتوم شکستن است. تریلر اولین نمایش یک جهان عجیب و غریب را با شخصیت اصلی که می تواند پرواز و کنترل اشیاء با استفاده از telekinesis. شما نقش مدیر یک آژانس دولتی را به عهده دارید تا با برخی از عجایب فوقالعاده روبرو شوید، با استفاده از قدرت های فوق العاده سرگرم کننده.

بستر های نرم افزاری: PS4، Xbox One، PC | تاریخ انتشار: TBA 2019

تصاویر تاریک - مرد مدان

افرادی که در پشت تا سحر هستند با عنوان ترسناک سینمایی جدید در The Dark Pictures - مرد مدان بازگشته اند. این بازی چهار آمریکایی در اقیانوس آرام جنوبی را پیدا می کند که گیم پلی آن به نظر می رسد تا زمانی که Dawn در آن قرار داشته باشد، بازیکنان را در حال تکمیل کردن پازل می کند و تلاش می کند تا از قتل هم جلوگیری شود. حتی بهتر از این است که مردی از مدان اولین مجموعه از بازی های وحشت است.

بستر های نرم افزاری: PS4، Xbox One، PC | TBA 2019

روزهای گذشته

روزها به بازیکنان به یک دنیای آزاد پس از آخرالزمان برمیگردد که در شمال غربی اقیانوس آرام قرار دارد. این


منبع : https://www.gamespot.com/gallery/heres-all-the-big-ps4-games-releasing-in-2019-and-/2900-2044
]]>