فروش اکانت های هکی بازی های ps4 - آرشیو 1399/4

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 175
» بازديد ديروز : 1136
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1312
» بازديد سال : 174
» بازديد کل : 7211
» اعضا : 0
» مطالب : 44

خودشناسی قسمتی از علم روانشناسی است که درباره آن توضیحات گوناگونی وجود دارد که زندگی روحی و روانی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. برای دست یافتن به تکامل، شناخت خود امری ضروری  و رسیدن به آن بسیار دشوار است.

خودشناسی بخشی از دانش روانشناسی است که بخشی از دانش روانشناسی است که درباره آن تعابیر مختلفی وجود دارد که رفتار روانی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. همینطور باید بدانیم که شناخت ابعاد شخصیتی و اولویت های زندگی در طول زمان دچار تغییر میشود، که خود امری چالش برانگیز است.

در آن هنگام که انسان به خودشناسی می رسد، در مواقع مختلف رفتارهای عاقلانه ای از خود نشان خواهد داد؛ همچنین در شرایط تنش زا، واکنش های هیجانی نخواهد داشت زیرا نحوه مقابله با خشم درونی را یاد گرفته است. کتب خودشناسی بسیار زیادی در ایران به چاپ رسیده است که در این مطلب به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد. با خرید کتاب از فروشگاه سراج می توانید به راحتی بهترین کتاب های موفقیت و خودشناسی را سفارش داده و با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

1-     کتاب انسان در جستجوی معنا

ویکتور فرانکل بنیان گذار معنا درمانی است که در این کتاب از خاطراتش در مقر پایگاه های کار اجباری آشویتس می گوید. اگر علاقه دارید نا امیدی را در خودتان شکست دهید و به معنای جدیدی از زندگی دست پیدا کنید این کتاب را که جزو کتاب های خودشناسی است را حتما مطالعه کنید. او زندگی را با وجود تمام سختی و مشقت هایش لایق احترام می داند و اعتقاد دارد که برای درک مفهوم زندگی باید آن را با همه ی کم و کاستی هایش پذیرفت. زیرا هر فرد بر روی این کره خاکی رسالتی برعهده دارد که باید آن را به انجام برساند.

2-     کتاب باشگاه پنج صبحی ها

سحرخیز بودن یکی از خصوصیات افراد موفق در دنیای پر از مشغله ی امروز است. این اثر رابین شارما نمونه بارزی از ضرب المثلی است که می گوید سحر خیز باش تا کامروا شوی. این گفته نشان از اهمیت بالای سحرخیزی دارد تا فرد در طول روز بیشترین بهره وری را داشته باشد. نویسنده در این کتاب از همه افراد می خواهد که صبح زود بیدار شوند؛ زیرا ذهن و بدن آنها در ساعات اولیه روز بسیار هوشمندانه تر عمل می کند. تاکتیک هایی از زندگی افراد نخبه و موفقی که در این کتاب از آنها نام برده شده است توانسته اند با کسب خودشناسی فردی آنها را در زندگی شخصی و کاری خود بکار بگیرند.

3-     کتاب نیمه تاریک وجود

برای دست یافتن به یک زندگی شاد و سالم بهتر است از شناخت درون خود شروع  کنید، و با دبی فورد همراه شوید تا با نیمه تاریک وجود خودتان روبه رو شوید. تمرینات گفته شده در این کتاب برای رشد شخصیتی و اسرارگشایی وجودی کمک بزرگی می کند. کنار گذاشتن نقاب های اجتماعی در رسیدن به تعالی روحی تاثیر گذار خواهد بود. در قسمتی از این کتاب می خوانیم: "بیشتر ما در آرزوی آرامش فکر هستیم. این تلاشی است یک عمر طول میکشد و کاری ست که دست کم در آغوش کشیدن و پذیرفتن تمامیت وجودمان را می طلبد."

4-     کتاب خودشناسی به روش یونگ

کارل گوستاو یونگ از بزرگان علم روانشناسی است که مایکل دانیز در این کتاب پویایی شخصیت و شناخت درونی انسان را از نظر و دیدگاه او تشریح می کند. تکنیک رمزواژه که به آن اشاره می شود یکی از معدود روش هایی است که مدل های روانشناختی فردی را توجیح می کند. خودشناسی سبب پختگی انسان میشود و برای رسیدن به کامیابی و کمال موثر خواهد بود، که در این اثر به روش یونگ به این نکته مهم دست خواهید یافت؛ در نتیجه مسیر نسبتا سختی را پیش رو دارید.

5-     کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

بدون شک ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که نسبت به زندگی احساس خوشایندی نداشته باشید و نتوانید با مشکلات پیش آمده کنار بیاید، جفری یانگ و جانت کلوسکو در این کتاب تله هایی که در عدم خود باوری نقش مهمی ایفا می کنند را توضیح داده است و آسیب های کودکی و الگو های خانوادگی را در شکل گیری شخصیت فرد موثر می داند. در قسمتی از این کتاب آمده است: "جد با تنهایی دست و پنجه نرم می کند. احساس پوچی و خستگی دارد. حفره ای در درون دارد و همچنان دنبال زنی می گردد که این حفر را پر کند. جد معتقد است که چنین زنی را هرگز پیدا نمی کند. باور دارد که همیشه تنها بوده و تا همیشه هم تنها خواهد ماند." به عقیده نویسندگان مشکلات جد ریشه در دوران کودکی او دارد که در این نوشته روش های مقابله با آنها ارائه شده است.

6-     کتاب کاریزما چیست و چگونه شخصیت کاریزماتیک داشته باشیم

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که برای اولین بارفردی را ملاقات کنید و شیفته و دلبسته ی برخورد او شوید؟ در اصل معنای کاریزما به معنای گیرایی و داشتن جذبه است؛ پس فردی که رفتار و گفتارش شما را تحت تاثیر قرار می دهد، کاریزماتیک نام دارد. تلاش برا پرورش مهارت های ارتباطی و اعتماد به نفس سبب شکل گیری یک فرد کاریزماتیکی می شود که می تواند یک جامعه را تحت تاثیر قرار داده و مسیرآن را متحول کند. نویسندگان این کتاب اعتقاد دارند : افراد کاریزماتیک از توانایی های خود استفاده می کنند تا دیگران را با خود همراه سازند. چه از نظر حرفه ای، ایدئولوژیک و اجتماعی. به همین علت کاریزما ارتباط مستقیمی با مهارت های رهبری دارد.

7-     کتاب چهار میثاق

دغدغه انسان خوب بودن از گذشته تا کنون با بشر همراه بوده و سبب شکل گیری مقالات و کتاب های بسیاری شده است. دون میگوئل روئیز از آموزه های سرخ پوستان توتلک بهره گرفته و چهار میثاق اصلی را در دستیابی به خودشناسی و آرامش درونی شرح می دهد. این نوشته تصورات انسان را نسبت به دنیای درون و بیرون تغییر می دهد و شیوه های معنوی برای خودباوری را به شما ارائه می دهد. در بخشی از کتاب نویسنده اظهار می کند که : هر کاری که ما در این دنیا انجام می دهیم، در واقع بر اساس قرار و عهدهی است که با یکدیگر، خدا، زندگی و خودمان بسته ایم.

8-     کتاب خودت را به فنا نده

از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز که شما را از اضطراب و نگرانی رهایی می بخشد و به آرامش درونی می رساند. گری جان بیشاپ گفتارهای در رابطه با تعالی بخشیدن روح و داشتن جسارت در زندگی بیان می کند. او بر این بار است که در دنیای سرشار از تشویش و استرس بهانه هایی نظیر گفتن نمی توانم انسان را محاصره کرده است و او را از رسیدن به معنای حقیقی زندگی باز می دارد. برخی معتقدند این کتاب سیلی دنیاست تا هوشیار شوی و توانایی های درونت را کشف کنی، خود را نابود نکنی و بهترین خودت در زندگی باشی.


منبع خرید کتاب سراج: https://serajbookshop.com/

دسته : ,
برچست ها :

کتابفروشی سراج، یک فروشگاه اینترنتی پرتخفیف کتاب


تاریخ انتشار پست : 1399/4/11 بازدید : 66

سراج یک فروشگاه اینترنتی است که سعی می‌کنیم در آن با ارائه‌ی تخفیف در کنار ارسال رایگان، به علاقمندان به کتاب و کتاب‌خوانی خدمت‌رسانی کنیم.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

خرید کتاب با تخفیف را می توانید با فروشگاه سراج تجربه کنید. اینکه چقدر زمان می گذرد و دنیا به سمت دیجیتال شدن گرایش پیدا می‌کند مهم نیست. هنوز برای خیلی از افرادی که اهل مطالعه هستند، لذت خواندن کتاب و ورق زدن برگ‌هایش با هیچ‌ تکنولوژی در دنیا برابری نمی‌کند. اگر شما هم جزو کتاب دوستان هستید آشنایی با فروشگاه کتاب سراج برای شما جذاب خواهد بود.

با اینکه زمان زیادی از پیدایش کتاب‌های دیجیتالی می‌گذرد، اما هنوز نتوانسته است جای کتاب کاغذی را بگیرد. اغلب کتاب خوانان باید کتاب را در دست بگیرند تا بتوانند به راحتی مطالعه کنند. هر چند کتاب واقعی بر کتاب دیجیتالی برتری ویژه‌ای دارد، اما درمورد فروشگاه اینترنتی کتاب اینطور نیست. یعنی با توجه به محدودیت‌هایی که در کتابفروشی‌های حضوری کشور وجود دارد و همچنین مشکل همیشگی ترافیک و گسترش شبکه اینترنت در سراسر کشور، اقبال به خرید آنلاین کتاب از کتابفروشی اینترنتی کتاب افزایش یافته است و چشم انداز روشنی را نیز نشان می‌دهد.

در فضای مجازی تعداد نسبتا قابل توجهی کتابفروشی آنلاین وجود دارد، اما کیفیت و خدمات آنها با یکدیگر متفاوت است. ما در کتاب‌فروشی سراج همواره سعی می‌کنیم تا خدمات و امکانات ویژه‌ای را در زمینه خرید اینترنتی کتاب در اختیارتان قرار دهیم.

ما می دانیم که یک سایت کتاب فروشی معتبر باید ملاحضات بسیاری را از جمله پشتیبانی فنی، قابلیت جست و جو، ارسال سریع و منظم، کیفیت و تنوع محصولات را در نظر بگیرد تا مخاطب در سریع‌ترین زمان ممکن کالای مورد نظر را یافته و  پس از خرید، آن را تحویل بگیرد.

دسته‌بندی کتاب‌ها بر اساس طبقه‌بندی بین‌المللی صورت گرفته است و بر طبق همین منطق پس از جستجوی یک نام، کتاب‌های مرتبط و مشابه نمایش داده می‌شود. این فروشگاه با همکاری بزرگ‌ترین شرکت‌های پخش عمده کتاب تنوع قابل توجهی به کتاب‌های خود داده است که می توان به تمام کتاب‌ها به راحتی دسترسی پیدا کرد.

مزایای خرید اینترنتی کتاب 

یکی از سخت‌ترین مراحل کتاب خواندن، تهیه کتاب مناسب است. اما نگران نباشید یک راه ساده و جذاب برای آن وجود دارد و آن چیزی نیست جز کتاب‌فروشی های آنلاین. اما شاید این دلیل کافی نباشد تا به صورت اینترنتی کتاب مورد نظر خود را خریداری کنید. اما دلایل قانع کننده برای خرید اینترنتی کتاب چیست؟

مقایسه قیمت کتاب در فروشگاه های اینترنتی با فروشگاه حضوری 

فروشگاه‌های اینترنتی کتاب به ویژه کتاب سراج امکان خرید کتاب اینترنتی با تخفیف را برایتان فراهم کرده است تا افزون بر خرید اینترنتی کتاب با تخفیف ویژه بتوانید از ارسال رایگان هم بهره‌مند شوید.

صرفه جویی در زمان 

یکی از نقاط ضعف کتاب‌فروشی‌های حضوری این است که در بازه‌ی زمان مشخصی فعالیت می‌کنند و نمی‌توان ۲۴ ساعته از خدمات آن‌ها استفاده کرد؛ اما در مورد فروشگاه‌های اینترنتی کتاب اینطور نیست و هیچ محدودیت زمانی برای کاربران وجود ندارد و امکان خرید در هر ساعتی از شبانه روز وجود دارد. علاوه بر امکان خرید در هر ساعتی از شبانه‌روز، نیاز به انجام سفرهای درون شهری نیز از بین می‌رود. 

خواندن نظرات دیگر کاربران

با خرید کتاب آنلاین با تخفیف در یک سایت معتبر کتاب فروشی می توان به نظرات کاربران دسترسی داشت واز این نظرات برای خرید کتاب استفاده کرد. به بیان بهتر با خواندن نقد دیگر مشتریان می‌توان دید بهتری نسبت به کتاب پیدا کرد.

خرید اینترنتی کتاب با تخفیف ویژه 

با توجه به شرایط موجود در جامعه و گرانی، خیلی از کتاب‌خوانان از قیمت‌های بالا گلایه دارند، بطوریکه برخی از کتاب‌دوستان عطای خرید کتاب را به لقای آن می‌بخشند. فروشگاه اینترنتی کتاب سراج  سعی کرده تا با ارائه‌ی تخفیف‌های جذاببه کاربران و مطالعه کنندگان دلیل قانع کننده برای خرید اینترنتی کتاب را پدید آورد. 

محدودیت در انتخاب کتاب وجود ندارد!

واضح است که در کتاب‌فروشی‌های فیزیکی محیط محدودی برای جمع آوری کتاب‌ها وجود دارد و همین موضوع باعث می‌شود که تعداد کتاب‌هایی را که می توانند ارائه دهند پایین تر از فروشگاه های اینترنتی باشد. سایت‌های خرید کتاب هیچ محدودیت مکانی ندارند و قادر هستند تعداد بی‌شماری از انواع کتاب‌ها را در وبسایت خود قرار دهند.

تعداد نامحدود کتاب‌ها

اگر شما بخواهید کتب درسی یا یک رمان یا یک کتاب فلسفی را از کتاب فروشی‌های حضوری خریداری کنید، احتمالا مجبور خواهید شد تا به چند فروشگاه سر بزنید، اما در سایت خرید آنلاین کتاب این مسائل وجود ندارد و فروشگاه اینترنتی کتاب همه دسته‌های کتاب را پوشش می دهند و اینگونه می توانید زحمت خود را برای خرید کتاب کاهش دهید.

تفکیک‌های سنی و موضوعی

در سایت‌های فروش آنلاین کتاب می‌توانید بر اساس رده سنی محصول خود را انتخاب کنید؛ برای مثال کتاب‌های داستانی برای کودکان. در این سایت‌ها لیست موضوعی کاملی از انواع کتاب های مختلف وجود دارد مانند: داستانی، تخیلی، آموزشی، روانشناسی، آشپزی و تاریخی وجود دارد.

پشتیبانی برای کتاب‌های خریداری شده

اگر شما از کتاب خوانان حرفه‌ای هستید، احتمالا وجود نقص چاپی در کتاب بارها برایتان پیش آمده است؛ اما اگر شما از فروشگاه کتاب اینترنتی سراج سفارش خود را انجام دهید و با این نوع مشکلات رو به رو شوید، می‌توانید با مرکز پشتیبانی تماس گرفته و به راحتی کتابی را که مشکل دارد* مرجوع کرده و کتاب سالم دریافت کنید.

یافتن کتاب های پر فروش و نایاب

قسمت مهمی از سایت سراج به پرفروش ترین کتاب‌ها اختصاص داده شده است که به راحتی می توانید آن‌ها را مشاهده کنید. کتاب‌هایی که ما در سایت سراج قرار داده‌ایم، بر اساس کتاب اصلی تهیه شده‌اند و می‌توانید حتی یک کتاب را با ترجمه مترجمان مختلف پیدا کنید.

ارسال رایگان و تحویل درب منزل! 

با خرید اینترنتی کتاب شما دیگر مجبور به تحمل رنج سفرهای درون شهری برای مراجعه به کتاب‌فروشی نیستید و می‌توانید از میان کتب مختلف با تنوع بالا، گزینه‌های مدنظر خود را انتخاب کنید. 

یکی دیگر از فوایدی که برای خرید اینترنتی کتاب وجود دارد ارسال رایگان کتاب به تمام نقاط کشور است. این نکته می تواند برای افرادی که در شهرهای کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، اهمیت بالایی داشته باشد. پس از ثبت سفارش، کتاب‌ها به صورت رایگان برای شما ارسال می‌شوند.

کتاب فروشی سراج

فروشگاه اینترنتی سراج

فروشگاه اینترنتی سراج این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ شروع کرده است. هدف ما این است که مقاله خوانان با سهولت بیشتری بتوانند نوشته مورد نظر خود را تهیه کنند. در این راستا تلاش کرده‌ایم با ایجاد امکان خرید کتاب ارزان و ارسال رایگان به هدف خود نزدیک‌تر شویم. یکی دیگر از اهداف ما این است که همان حس خوب خرید کتاب به صورت حضوری را در خرید اینترنتی تکرار کنیم؛ از این رو هر چه بیشتر می‌کوشیم خواننده با مراجعه به توضیحات معرفی کتاب شناخت بیشتری نسبت به سفارش خود پیدا کرده و آن را از تمام جوانب بررسی کند. همچنین اگر شما در هر مرحله از تهیه کتاب خود با مشکل مواجه شدید یا سوالاتی برایتان پیش آمد می توانید از سوالات متداولی که برای کاربران پیش آمده است، پاسخ خود را پیدا کنید.

اگر قصد خرید آنلاین کتاب با تخفیف  ویژه از فروشگاه کتاب سراج را دارید در سایت serajbookshop.com، خرید اینترنتی کتاب با ۵۰ تا ۷۰ درصد تخفیف و ارسال رایگان را می‌توانید تجربه کنید.

لینک منبع

دسته : ,
برچست ها :

هدایای تبلیغاتی لوکس و شیک


تاریخ انتشار پست : 1399/4/2 بازدید : 68
شیک ترین هدایای تبلیغاتی

تهران شهر بزرگی است و بی شک ارائه تبلیغات در آن از هر نقطه دیگری در کشور ساده تر است. البته برای انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی لازم است با مرکزی مشورت کنید که از تخصص کارشناسان در این زمینه استفاده میکند. یک کارشناس فضای کسب و کار و بازار هدف شما را بررسی میکند و به پرورش ایده های شما در مورد بهترین هدایای تبلیغاتی کمک میکند.

البته امروزه به لطف حضور اینترنت نیازی نیست حتما در تهران باشید تا بتوانید از بهترین شرکت های ارائه دهنده هدیه های تبلیغاتی استفاده کنید؛ اینترنت دنیا را به یک دهکده جهانی تبدیل کرده است و شما به راحتی میتوانید با شهرها و کشورهای دیگر ارتباط برقرار کنید و خریدهای خود را انجام دهید. شما میتوانید به صورت آنلاین از مشاوره متخصصین در زمینه تبلیغات بهره مند شوید و حتی خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید. با این کار در وقت و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.

در تهران بهترین هدایای تبلیغاتی در انواع مختلف ارائه میشوند و همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد؛ شما میتوانید هدایای تبلیغاتی الکترونیکی ارائه دهید و یا از هدایای پر کاربردی مانند لیوان، خودکار و… استفاده کنید. چاپ برند شما به سادگی روی همه وسایل امکان پذیر خواهد بود و این یکی از نقاط قوت صنعت تبلیغات است. حتی شما میتوانید مخاطبان خود را در گروه های مختلفی جای دهید و به هر گروه وسیله خاصی را به عنوان بهترین هدیه تبلیغاتی ارائه دهید. همه چیز به سلیقه شما بستگی دارد.


بهترین شرکتی که هدایای تبلیغاتی اداری می فروشد

اینکه بهترین هدایای تبلیغاتی را از کجا تهیه کنید اهمیت زیادی دارد. سعی کنید شرکتی را انتخاب کنید که به صورت انحصاری در زمینه هدایای تبلیغاتی فعالیت میکند و تجربه های مختلفی در این زمینه دارد. این موضوع به شما کمک میکند که بتوانید از تخصص کارشناسان بهرمند شوید و به بهترین هدایای تبلیغاتی متناسب با کسب و کارتان را ارائه دهید.

شما میتوانید به صورت حضوری یا آنلاین بهترین هدایای تبلیغاتی را انتخاب کنید و بسته بندی و طراحی مورد نظرتان را پیاده سازی کنید؛ میتوانید به دلخواه خود یک ست هدیه تدارک ببینید و به مشتریان احتمالی ارائه دهید. حتی میتوانید برای مشترکان خود نیز اشانتیون در نظر بگیرید. خوشبختانه دامنه انتخاب شما در این زمینه بسیار گسترده است و میتوانید وسایل بسیار زیادی را به عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه دهید. برای اینکه بتوانید وسایلی را که میتوانید به عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه دهید میتوانید به لینک های موجود مراجعه کنید. هدایای تبلیغاتی الکترونیکی که بسیار بیشتر از وسایل معمولی مورد استقبال قرار میگیرند و میتوانند به عنوان بهترین هدایای تبلیغاتی ارائه شوند. برای اینکه بتوانید تصمیم بگیرید چه وسایلی را میتوانید به عنوان هدیه تبلیغاتی الکترونیکی ارائه دهید نیز میتوانید به لینک موجود مراجعه کنید.

تهیه هدایای تبلیغاتی از مراکز معتبر و حرفه ای به شما کمک میکند که بتوانید حس مهم بودن را به مخاطبین خود القا کنید. در زمان حاضر اگر تبلیغات صرفا برای معرفی محصول و خدمات شما باشند، تأثیر زیادی نخواهند داشت؛ اما اگر شما تلاش کنید که منفعتی به مشتری خود برسانید میتوانید نتیجه خیلی بهتری از تبلیغات خود دریافت کنید.


انواع هدایای تبلیغاتی

تنوع در انتخاب هدیه تبلیغاتی بسیار زیاد است.

دسته بندی های مختلفی میتوان برای هدیه تبلیغاتی ارائه کرد. برای مثال دسته بندی که در قسمت قبلی انجام شد بهترین هدایای تبلیغاتی را میتوان به دو دسته الکترونیکی و معمولی تقسیم بندی کرد. اینکه چه وسیله ای را عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه میدهید، اهمیتی ندارد. چیزی که مهم است تناسب هدیه تبلیغاتی با نیاز مشتری احتمالی و ارائه هدیه تبلیغاتی خلاقانه است؛ با رعایت این دو فاکتور میتوانید از ارائه بهترین هدایای تبلیغاتی ممکن اطمینان داشته باشید.

اگر قصد دارید هدایای تبلیغاتی غیر الکترونیکی ارائه دهید، به سراغ وسایلی مانند ست های اداری، وسایل چرمی، جا سوییچی، هدایای قرآنی، ابزارآلات تبلیغاتی، وسایل آرایشی و بهداشتی تبلیغاتی و… بروید. نمونه های متنوع تری را نیز میتوانید در وب سایت ما مشاهده کنید.

هدایای تبلیغاتی الکترونیکی نیز شامل وسایل بسیار زیادی میشوند که متداول ترین آن ها فلش مموری ها و پاور بانک ها هستند. اما شما میتوانید از وسایلی استفاده کنید که کمتر کسی به فکر ارائه آن ها به عنوان هدیه تبلیغاتی می افتد. برای مثال لوازم جانبی موبایل مانند هدفون و هندزفری یا لوازم جانبی لپ تاپ مانند موس و کیبرد و اسپیکر و… میتوانند هدایای تبلیغاتی بسیار خوب و کاربردی باشند.

نکته ای که در مورد بهترین هدایای تبلیغاتی الکترونیکی باید به آن ها توجه داشته باشید این است که شاید نتوانید برند خود را روی بدنه هدیه ای که ارائه میدهید، چاپ کنید. به همین دلیل داشتن یک بسته بندی خلاقانه و به یاد ماندنی برای این هدیه ها مهم است. البته بهترین هدایای تبلیغاتی الکترونیکی به حدی کاربردی و به یاد ماندنی هستند که کمتر کسی نام برندی که این هدایا را به آن ها ارائه داده است، از یاد میبرد.

منبع: https://elobel.com/occasion-gifts
دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد