فروش اکانت های هکی بازی های ps4 - آرشیو 1400/2

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 175
» بازديد ديروز : 1136
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1312
» بازديد سال : 174
» بازديد کل : 7211
» اعضا : 0
» مطالب : 44

نصب سینک روکار (طریقه نصب سینک ظرفشویی)


تاریخ انتشار پست : 1400/2/18 بازدید : 0


امروزه در تمامی آشپزخانه های منازل کوچک و بزرگ سینک ظرفشویی وجود دارد و یک وسیله جدایی ناپذیر از آشپزخانه است. بنابراین نحوه ی نصب سینک روکار بسیار مهم است.

به گزارش اخبار ساختمان، سینک ها از لحاظ نوع نصب در آشپزخانه، به دو نوع روکار و توکار تقسیم میشوند و نصب آنها نیز تفاوت هایی با یکدیگر دارند. در این مطلب ما سعی داریم تا اطلاعاتی در رابطه با نحوه نصب سینک توکار و همچنین آموزش نصب سینک ظرفشویی توکار در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که می دانید سینک ظرفشویی یکی از لوازم مهم و کاربردی در آشپزخانه می باشد که بارها در طول روز مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که این وسیله نقطه اتصال میان آب و فاضلاب آشپزخانه است، باید در هنگام نصب آن دقت زیادی داشته باشید. هر گونه اشکال و ایرادی در نصب آن می تواند موجب دردسرهایی همچون نشت آب و پساب سینک به آشپزخانه یا کابینت را به همراه داشته باشد.

اگر قصد خرید انواع سینک آشپزخانه، را دارید می توانید برای خرید سینک ظرفشویی، از سایت های دیجیکالا و سیلوریراق، سینک ظرفشویی روکار، سینک ظرفشویی توکار، تک لگن، دولگن، سرامیکی و گرانیتی در برند های مختلفی همچون: اخوان، استیل البرز و.. با قیمت ارزان و کیفیت عالی سفارش دهید.

 

طریقه نصب سینک روکار به چه صورت است؟

 

امروزه در تمامی آشپزخانه های منازل کوچک و بزرگ سینک ظرفشویی وجود دارد و یک وسیله جدایی ناپذیر از آشپزخانه است. بنابراین نحوه ی نصب سینک روکار بسیار مهم است. البته این امکان وجود دارد که بعضی از آشپزخانه ها دوتا باشد. در این صورت قرار دادن سینک ظرفشویی شاید کار چندان پیچیده ای نباشد و در عمل مشکلی به وجود نیاورد، متنها هر فردی را بهر کاری ساخته اند؛ پس متخصصان در این زمینه اگر این کار را برای شما انجام دهند کیفیت نهایی بیشتری دارد، اما در شرایط خاصی امکان کمک گرفتن از چنین افرادی وجود ندارد. ما در این مطلب درمورد شیوه نصب سینک روکار، به صورت اصولی و کاملا کاربردی می پردازیم تا اگر اختمالا خودتان خواهان نصب سینک هستید؛ دست به کار شوید.

 

با یک بررسی ساده متوجه شده اید که سینک های ظرفشویی انواع مختلفی دارند؛ و اگر بخواهیم آنها را دسته بندی کنیم باید سینک ها را به دو نوع روکار و توکار تقسیم کنیم. آن دسته از سینک هایی که بر روی لبه کابینت قرار می گیرند روکار و آنهایی که در دل کابینت قرار می گیرند سینک توکار نامیده میشوند. امروزه در بازار اکثر این وسایل را استاندارد می سازند و به همین علت کسانی که در زمینه کابینت سازی فعالیت دارند، صفحاتی به اندازه استاندارد برای این سینک ها در نظر می گیرند. بنابراین در هنگام خرید سینک، ابتدا اندازه ای را که در نظر گرفته شده است را بگیرید.

مشخصات کابینت سینک روکار

 

 

البته معمولا کابینت سازها به صورت اصولی 120 سانتی متر را در نظر دارند. اما این تنها اندازه طول کابینت می باشد و عرض کابینت باید همیشه در اندازه 60 سانتی متری دیده شود. در هنگام خرید سینک ظرف شویی روکار، در نظر داشته باشید که سینک ها به صورت دو لبه و یک لبه فروخته میشوند. منظور اینکه یک لبه گرد دارند یا دو لب گرد. سینک هایی که دارای دو لب گرد هستند معمولا برای فضاهایی در نظر گرفته میشوند که از هر دو طرف آزاد هستند؛ جایی مثل اپن و یا میز وسط آشپزخانه.

 

آموزش نصب سینک ظرفشویی روکار

 

لبه های این مدل از سینک ها بر روی کابینت قرار می گیرد و نصب آنها نسبت به مدل توکار راحت تر می باشد. در ابتدا باید مکان نصب سینک ظرفشویی روکار را در آشپزخانه مشخص کنید. البته اندازه ظرفشویی خریداری شده باید کاملا متناسب با مکان انتخاب شده باشد. توجه داشته باشید که گیره ها و اتصالات لازم و متناسب با سینک خود را به همراه آن خریداری کرده باشید. البته برخی از شرکت ها تمامی لوازم مورد نیاز آن را به مشتری عرضه می کنند. در اولین مرحله پس از آماده سازی محل نصب، سینک را به پشت برگردانید، گیره ها و سایر اتصالات لازم مانند شیر و دریچه آب و ... را بر روی آن نصب کنید.

 

دریچه آب باید با استفاده از چسب محکم شود و چسب های اضافی آن پاک شود. سپس سینک را با دقت تمام بر روی کابینت قرار دهید. در آخر، گیره های سینک را پیچ داده و سفت کنید. پس از قرار گرفتن سینک ظرفشویی بر سر جای خود بسته و کاملا محکم کنید. بعد از آن باید لوله های ورودی به فاضلاب را که در زیر ظرفشویی قرار می گیرند را ببندید. حال با بازکردن شیرآب، از نصب سینک خود اطمینان پیدا کنید. در پایان کار اگر مشکلی در نصب مشاهده نکردید، لبه های ظرفشویی را با استفاده از چسب سیلیکونی آب بندی کنید.

سیفون سینک ظرفشویی را چگونه نصب کنیم؟

 

 

سیفون سینک ظرفشویی معمولا به همراه خود سینک در بسته بندی آن قرار داده میشود. انتخاب اتصالات فاضلابی متناسب با نوع سینک اهمیت زیادی دارد. سینک های یک قلو تنها به یک خروجی نیاز دارند؛ اما مدل دوقلو آن باید دو خروجی داشته باشد. که به خروجی اول و فاضلاب شبکه میشود و یا بهم وصل و در نهایت آب خارج میشود. البته نوع سه یا چهار خروجی آب هم دارند.

 

برای اتصال سیفون ظرفشویی ابتدا باید پنجره خروجی آب از سینک را وصل کنید. این کار بسیار ساده است. تنها کافی است که قسمت رویی آن را از سایر قسمت ها جدا کنید و از روی و درون سینک عبور دهید و قسمت زیرین را با تعبیه واشرها به آن وصل کنید. برخی از سیفون ها با پیچ و مهره و برخی از آنها خودشان حالت مهره ای دارند.

 

اگر خروجی آب بیشتر بود برای هر دو تا چند خروجی این پنجره ها را به همین صورت وصل کنید. معمولا خروجی آب روی سینک به یکی از این راه های خروجی وضل میشود و دارای شیلنگ و یا لوله باریک تری می باشد. قبل از محکم کردن پیچ مهره های پلاستیک باید هر کدام را با یک واشر هم اندازه که مشخص است، آب بندی کنید. در هنگام سر هم کردن اتصالات فاضلاب سینک، در نظر داشته باشید که تمامی لوله ها کمی بلند در نظر گرفته شوند تا پس از بررسی و اندازه گیری هر مقدار از لوله را که نیاز دارید استفاده کنید و مقدار اضافی آن را برش دهید.

 

مراحل تبدیل سینک توکار به روکار:انتخاب و خرید سینک جدیدجدا کردن شیرآبباز کردن سیفون و زیر آب ظرفشوییجدا کردن سینک قدیمیتمیزکاری محل نصبچسب کاری قسمت های اتصالقراردادن سینک جدید در محل نصببستن شیر و سیفون زیر آبتفاوت سینک روکار و توکار، کدام بهتر است؟!

 

 

عموما سینک ها در دو دسته ی توکار و روکار قرار می گیرند. بنابراین اولین موضوع در خرید سینک انتخاب نوع آن می باشد. اگر بخواهیم رو راست باشیم هرگز نمی توان گفت که سینک ظرفشویی روکار بهتر است یا توکار! اما هر کدام از این مدلها دارای مزایا و معایبی هستند و انتخاب مدل مناسب تنها به انتظارات و سلیقه شما بستگی دارد. پس بهترین کار این است که درباره هر کدام از این مدل ها و تفاوتشان اطلاعاتی داشته باشید که در نهایت بتوانید تصمیم بگیرید که کدام سینک برای آشپزخانه شما مناسب می باشد.

* مقایسه زیبایی و ظاهر سینک توکار و روکار

نمی توان از این موضوع چشم پوشی کرد که زیبایی، سهم زیادی در انتخاب محصول دارد. در مقایسه سینک روکار و توکار باید بیان کرد که مدل توکار ظرافت و زیبایی بیشتری دارد؛ و در اکثر آشپزخانه ها مدرن و حرفه ای از سینک توکار استفاده میشود. از لحاظ تنوع نیز مدل سینک ظرفشویی روکار، در شرایط خوبی قرار دارد و با انواع فرم های مربع، دایره، مستطیل و ... قابل خریداری می باشد. اگر زیبایی آشپزخانه برای شما اولویت می باشد بهتر است که یکی از مدل های توکار را انتخاب کنید.

* شیوه نگهداری سینک ظرفشویی توکار و روکار

در مدل توکار، رطوبت و قطرات آب به سادگی می توانند وارد سطح داخلی کابینت شوندو به همین دلیل خشک کردن اطراف سینک بعد از هربار استفاده ضروری می باشد. باقی ماندن آب و رطوبت بعد از مدتی می تواند موجب پوسیدگی آن شود. اما اگر حوصله خشک کردن همیشگی اطراف سینک را ندارید بهتر است از مدل های روکار استفاده کنید. در سینک روکار اگر آب به اطراف پخش شود روی صفحه سینک و در محدوده لبه قرار می گیرد. به همین دلیل نگرانی به خاطر آسیب رساندن به صفحه کابینت اطراف آن وجود ندارد.

* تفاوت های نصب سینک توکار و روکار

در طرز نصب سینک روکار، صفحه کابینت به صورت عرضی برش داده میشود و لبه های سینک روکار نصب شده، روی کابینت قرار می گیرد. در ادامه به کمک چسب آکواریوم یا نوار آب بندی دور تا دور سینک پوشیده میشود. ولی در نصب سینک توکار، به کمک شابلون و یا متر صفحه کابینت مطابق با ابعاد سینک برش داده میشود. سپس سینک درون این فضا قرار می گیرد، به گونه ای که لبه ی آنن پایین تر از سطح کابینت قرار می گیرد. در اخر بست ها محکم میشود و آب بندی دور سینک انجام میشود.

سینک ظرفشویی، یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات در هر آشپزخانه می باشد که هم در ظاهر و جلوه بخشی به ظاهر آشپزخانه و هم در راحتی و آسایش افراد منزل نقش مهمی دارد. امروزه با افزایش مدل ها و تنوع برندهای ایرانی، انتخاب بهترین مارک سینک ظرفشویی ایرانی، دغدغه بسیاری از افراد به خصوص خانم ها می باشد.

در بازار لوازم خانه و آشپزخانه ابعاد و اندازه های مختلفی برای سینک ظرفشویی وجود دارد. در سال های گذشته سینک با عرض 50 سانتی متر تولید می شد و صفحه روی کابینت هم 50 متر بود. اما نسل جدید سینک های ظرفشویی با عرض 60 تولید میشوند و صفحه های کابینت هم با همین عرض تولید میشوند. 

توجه به دکوراسیون آشپزخانه که به عنوان قلب خانه شناخته میشود،همانند دکور پذیرایی مهم و ارزشمند است و باید برای داشتن محیط آشپزخانه شیک و جذاب دقت زیادی داشته باشیم. خرید سینک ظرفشویی می تواند فضای آشپزخانه شما را متفاوت و مدرن جلوه دهد.

سینک ظرفشویی استیل البرز: آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های خانه است و بیشتر کار های اشخاص خانه دار، در این قسمت از خانه انجام می شود. مخصوصا خانم های خانه دار، بیشتر وقت خود را در آشپزخانه مشغول آشپزی و غذا پختن هستند. اصلا به همین دلیل آشپزخانه را قلب تپنده خانه می نامند.

سینک ظرفشویی سفید: به گزارش مجله اینترنتی دکوکده و به نقل از سیلور یراق آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های خانه است که خانم های خانه معمولا دوست دارند هم تجهیزات کاربردی در آن نصب کنند تا بتوانند کار های خود را راحت تر انجام دهند و هم آشپزخانه خود را زیبا کنند. تجهیزاتی مانند سینک ظرفشویی، هود آشپزخانه، اجاق گاز یا ماشین های لباسشویی و ظرفشویی در آشپزخانه قرار می گیرد و معمولا خانم های خانه دار، زمان زیادی را در آشپزخانه می گذرانند و به همین خاطر آشپزخانه را قلب تپنده خانه می دانند.

سینک ظرفشویی ارزان این عضو جدانشدنی با کاربرد بالایی که دارد نمی توانید یک روز آن را در حال استراحت ببینید، مگر آنکه در خانه نباشید. به دلیل شستشوی چربی، آلودگی و مانده غذاها درون سینک ظرفشویی آشپزخانه انجام میشود، بنابراین جنس مرغوب و ابعاد مناسب آن می تواند آسودگی بیشتری برای شما داشته باشد و همچنین طول عمر بیشتری را برای خودش رقم بزند.

همانطور که می دانید امروزه توجه افراد به خصوص خانمها بر دکوراسیون و وسایل آشپزخانه جلب میشود. پس باید برای هر چه زیباتر دیده شدن آن، از وسایل شیک و زیبایی استفاده کنیم. یکی از این وسایل که در حقیقت تمیزی آشپزخانه را به رخ می کشد، سینک ظرفشویی است. سینک اخوان، یکی از معروف ترین برندها در حوزه فروش سینک ظرفشویی است که با ارائه مدل های مختلفی مانند توکار، روکار و زیر کابینتی توانسته نیاز مشتریان خود را با سلایق متنوع برطرف کند.

سینک ظرفشویی خانه شما، یکی از مهم ترین تجهیزاتی است که در آَشپزخانه شما وجود دارد. آشپزخانه همانطور که می دانید به دلیل اینکه روزانه بار ها و بار ها همه افراد وارد آشپزخانه می شوند و از تجهیزات مختلف داخل آن استفاده می کنند مهم ترین بخش خانه است و فکر می کنید که در آشپزخانه، کدام یک از تجهیزات است که بیشترین اهمیت را دارند؟

سینک ظرفشویی معمولی، یکی از مهم ترین تجهیزات آشپزخانه شما باشند که روزانه به دفعات بسیار زیادی از آن استفاده می کنیم. سینک های ظرفشویی، کارایی های بسیار زیادی دارند و در زیبایی آشپزخانه نیز بسیار تاثیر گذار هستند. سینک های ظرفشویی در شستن ظرف و ظروف، میوه، سبزیجات و مواد غذایی که نیاز به شستشو دارند و … کاربرد دارند. از دیگر کاربرد های سینک های ظرفشویی، می توان به تامین آب تصفیه از شیر های آب تصفیه در سینک های ظرفشویی اشاره کرد.

آشپزخانه، یکی از مهم ترین بخشهای منزل شماست و اگر کمی دقت کنید، همه ما روزانه بار ها و بار ها وارد آشپزخانه می شویم و کار های بسیار مختلفی را در آن انجام می دهیم. یکی از مهم ترین تجهیزات آشپزخانه که هم کارایی ها و کاربرد های مختلفی برای ما دارند و هم در زیبایی آشپزخانه تاثیر بسزایی دارند، سینک های ظرفشویی هستند. به همین خاطر است که خانم های خانه دار، در خرید سینک های ظرفشویی، دقت بسیاری به خرج می دهند.

آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های خانه و سینک ظرفشویی نیز یکی از مهم ترین تجهیزات آن به حساب می آید. سینک های ظرفشویی به دلیل کاربرد های بسیار زیادی که در آشپزخانه دارند و در زیبایی آشپزخانه نیز بسیار موثر هستند و این موضوع باعث می شود که سینک های ظرفشویی، مهم ترین عضو آشپزخانه شما باشند.

آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های خانه شماست و در طول روز، همه افراد خانواده به دفعات بالا وارد آن می شوند و کار های بسیار مختلفی را در آن انجام می دهیم. خانم های خانه دار نیز که بیشترین وقت را در خانه می گذرانند، نیز وقت زیادی را در آَشپزخانه می گذرانند و در آن به کار های مختلفی همچون آشپزی مشغولند. اصلا به همین خاطر است که آشپزخانه را در بسیاری از فرهنگ ها، قلب تپنده منزل می نامند.

 

دسته : ,
برچست ها :

سینک زیر کورینی و سینک های کورین را بشناسید.


تاریخ انتشار پست : 1400/2/4 بازدید : 2

سینک زیر کورینی: سینک ظرفشویی در منزل شما یکی از مهم ترین لوازم و تجهیزات آشپزخانه شما به حساب می آید که هم کاربرد ها و کارایی های بسیار زیادی دارد و هم به زیبایی آشپزخانه شما می افزاید. بعد از کابینت خانه شما، بیشترین تاثیر در زیبایی آشپزخانه و در نهایت زیبایی منزلتان را سینک آشپزخانه به عهده دارد و شما می توانید با خرید یک سینک ظرفشویی مناسب، خانه خود را بسیار زیبا تر کنید.


یکی از انواع سینک های ظرفشویی که در سال های اخیر در دست تولید قرار گرفته و تولیدات بسیار زیادی دارد که می تواند انتخاب خوبی برای سینک ظرفشویی آشپزخانه تان باشد؛ سینک کورین است. کورین نوعی سنگ مصنوعی است که در چند سال اخیر از آن در تولید سینک های ظرفشویی و کابینت ها استفاده می شود و طرفداران بسیار زیادی دارد.


در این مقاله در وب سایت سیلور یراق، قصد داریم تا شما را با سینک های کورین و سینک های زیر کورین آشنا کنیم تا این نوع از سینک ها را بشناسید و در صورتی که قصد خرید دارید، مزایای این سینک ها را بهتر بشناسید.


 


سنگ کورین چیست؟

اگر می خواهید سینک های ظرفشویی کورین را بهتر بشناسید، باید اول سنگ کورین را بشناسید. سنگ کورین، یک نوع سنگ مصنوعی است که به دست انسان درست و تولید می شود و در صنایع بسیاری به کار می رود. یکی از معروف ترین شرکت ها در دنیا، شرکت Du Pont است که بسیاری از تولید پلیمر جهان را در اختیار دارد و تعداد بسیار زیادی از پلیمر ها در جهان برای اولین بار در این شرکت تولید شده اند و به نام این شرکت نیز ثبت شده اند.


یکی دیگر از موادی که در این شرکت تولید شده است و به عنوان یکی از مهم ترین مواد این شرکت شناخته می شود، سنگ کورین است. سنگ کورین یک نوع سنگ مصنوعی است که با ویژگی هایی مشابه با ویژگی های گرانیت تولید می شود. از آنجایی که این سنگ به دست انسان تولید می شود، با طرح ها و رنگ های بسیار متفاوت و متنوعی تولید می شود و این ویژگی خاص سنگ های کورین در بین افراد، بسیار محبوب است.

 


سینک های کورین

همانطور که گفتیم، یکی از انواع خواستنی سینک های ظرفشویی، سینک های کورین هستند که طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارند و در ادامه بیشتر با این سینک ها آشنا می شویم. از سنگ کورین در طراحی و تولید کابینت آشپزخانه ها استفاده می شود و با طرح های بسیار زیبایی که دارد، همه را محسور خود می کند. اگر دقت کرده باشید، نوعی سینک وجود دارد که انگار خود کابینت پایین رفته و به لوله کش متصل شده است و بسیار به کابینت شبیه است. این سینک ها، سینک های ظرفشویی کورین می باشند که به دلیل تنوع بالا در رنگ، هم رنگ کابینت درست می شوند تا زیبایی خانه را چندین برابر کنند.


سینک های کورین به دو نوع توکار و زیر کار وجود دارند و از پایین و از داخل در سینک نصب می شوند. اما به نظر شما، چرا سینک های کورین تا این حد محبوب و دوست داشتنی هستند. برای رسیدن به این جواب باید ابتدا ویژگی های مثبت و مزایای سینک های کورین را بشناسیم. برخی از مزایای سینک های کورین عبارت اند:


طیف وسیع رنگی: طیف وسیع رنگی سنگ ها کورین یکی از دلایل محبوبیت این سنگ ها و سینک های کورین است. این تنوع رنگی باعث می شود که شخص راحت تر رنگ را انتخاب کند یا به عبارتی رنگ را کامل در ذهن داشته باشد.

شکل پذیری آسان: یکی دیگر از ویژگی های سنگ های کورین این است که می تواندبه راحتی به آنها شکل داد که این تولید کمک می کند.

اتصال یک پارچه: از آنجایی که این سینک ها به مانند کابینت درست می شوند، با طرح کابینت یکی می شوند در صورت نصب خوب و بی نقص، این سینک ها جذابیت آشپزخانه را با همرنگ آن بودن بسیار زیبا تری مییکد.

طول عمر بالا و ترمیم ساده: یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم سینک های کورین است که یک این سینک ها، طول عمر بسیار بالایی دارند و نکته دوم اینکه حتی اگر خراب شوند، به راحتی ترمیم می شوند و مشکلی ایجاد می کنند

ضد ضربه، ضد آب و ضد خط و خش: همانطور که گفتیم، سینک های کورین، مثل سینک های گرانیتی هستند و در برابر بسیاری از حوادث مقاوم اند و به راحتی خراب نمی شوند.

 


سینک زیر کورینی

سینک های زیر کورینی نیز دقیقا مثل سینک های کورین هستند اما یک نفاوت بسیار کوچک دارند. در واقع سینک های زیر کورینی همان سینک کورینی است که از زیر به به صورت زیر کار یا زیر کابینتی نصب می شود. این نوع از سینک های کورین زیر کابینت قرار می گیرند و بسیار زیبا و جذاب هستند و ویژگی ها آنها نیز مانند سینک های کورین است و به همین دلایل سینک های زیر کورین نیز طرفداران بسیار زیادی دارند.


قیمت سینک های کورین و زیرکورینی

سینک های کورین از سنگ های مصنوعی کورین درست شده اند، تقریبا تمام ویژگی های سینک های گرانیتی را دارند و به همین خاطر، معمولا قیمت این نوع از سینک ها از تمامی سینک ها بیشتر است که البته می توان گفت که سینک های کورین به دلیل ویژگی های مثبت و ماندگاری بالایش قیمت بالاتری نیز دارد و اشخاص زیادی این سینکها هاخیلی دوست دارند.


خرید سینک زیرکورین

اگر قصد خرید یک سینک کورین خوب و با کیفیت و هماهنگ با رنگ های کابینت منزلتان را دارید، می توانید این خرید خود را به طور اینترنتی در وب سایت سیلور یراق انجام دهید و انواع متنوع سینک های زیرکورینی و کورین را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری فرمایید.


منبع برگرفته از: سیلوریراق https://silveryaragh.com

دسته : ,
برچست ها :

علت اعلام متنوع قیمت سینک آشپزخانه در سطح بازار


تاریخ انتشار پست : 1400/2/1 بازدید : 1

علت اعلام متنوع قیمت سینک آشپزخانه در سطح بازار : در این مقاله میخواهیم عوامل اصلی گران بودن یا ارزان بودن سینک ظرفشویی آشپزخانه را با هم بررسی کنیم .


سینک ظرفشویی ارزان با سینک ظرفشویی گران چه تفاوت هایی درند ؟ دلیل این همه تنوع قیمت چیست ؟ آیا قیمت سینک ظرفشویی به قیمت دلار بستگی دارد ؟

علت اعلام متنوع قیمت سینک آشپزخانه در سطح بازار

علت اعلام متنوع قیمت سینک آشپزخانه در سطح بازار :

اصلی ترین دلیل تنوع قیمت در بین سینک های آشپزخانه ، درواقع نوع و ضخامت ورق استیل استفاده شده در ساخت آن ها میباشد .


اما دلایل دیگری هم در این مورد دخیل هستند که عبارتند از :

نام برند و شرکت تولید کننده آنقیمت دلار در بازارایرانی بودن یا خارجی بودن آن ها


علت اعلام متنوع قیمت سینک آشپزخانه در سطح بازار

تاثیر جنس و ضخامت ورق استیل به کار رفته در ساخت سینک ظرفشویی :

همانطور که گفته شد ، علت اصلی در تفاوت قیمت سینک های ظرفشویی ، ضخامت ورق استیل به کار رفته در آن ها میباشد ، سینک ها از نظر نوع ساخت و کیفیتی به سه دسته تقسیم میشوند :

سینک آشپزخانه معمولی (ضعیف ترین حالت سینک ظرفشویی با ضخامت ورق 0/4)سینک آشپزخانه نیمه فانتزی (حالت متوسط سینک ظرفشویی با ضخامت ورق 0/5 تا 0/6)سینک آشپزخانه فانتزی (بهترین حالت های سینک ظرفشویی با ضخامت ورق 0/7 تا 1/2)

علت اعلام متنوع قیمت سینک آشپزخانه در سطح بازار

سینک ظرفشویی معمولی :

سینک ظرفشویی معمولی ضعیف ترین حالت ساخت سینک میباشد که ورق آن بسیار نازک میباشد و مناسب استفاده در منازل مسکونی نیست .

این سینک ها بسیار ارزان میباشند و قیمت آن ها از تقریبا 500،000 تومان شروع میشود تا 650،000 تومان . این ارزان ترین حالت یک سینک ظرفشویی در بازار میباشد و اگر به دنبال خرید ارزانتر این قیمت هستید باید در سینک های دست دوم و استفاده شده یا خراب دنبال آن بگردید .


سینک معمولی برای اتاق های سرایداری ، مغازه ها ، فروشگاه ها و دفاتر اداری استفاده میشود و به صورت طبیعی بعد از 6 یا 9 ماه استفاده رنگ آن ها تغییر میکند که به خاطر ضخامت کم ورق استیل آن ها میباشد . زمانی که ضخامت ورق کم باشد ، هنگامی که در کارخانه در دستگاه پرس قرار میگیرد و کش می آید و در این پروسه ، هرچه ضخامت ورق کم تر باشد ، مقاومت فلز هم کمتر خواهد بود .


از سینک معمولی انتظار زیادی نداشته باشید و حتی ممکن است بعد از یک سال استفاده لگن های آن ها زنگ بزند یا سیاه شود .


سینک ظرفشویی نیمه فانتزی :

سینک ظرفشویی نیمه فانتزی فقط در دو مدل در بازار وجود دارد :

سینک نیمه فانتزی دو لگن توکار (50*120)سینک نیمه فانتزی دو لگن روکار(60*120)

سینک نیمه فانتزی یا متوسط ، مناسب کسانی هستند که میخواهند با هزینه ی کمتری سینک مناسبی را خریداری کنند اما خب محدودیت های زیادی در انتخاب وجود دارد . به این شکل است که تنوع ظاهری آن ها در کل بازار از 10 مدل کمتر میباشد و شما مجبور به انتخاب یکی از آن ها هستید .


ضخامت ورق این سینک ها درواقع از سینک های معمولی کمی بشتر و از سینک های درجه یک یا همان فانتزی کمی کمتر میباشد .


قیمت این دسته از سینک های نیمه فانتزی مابین 850،000 تومان تا 1،050،000 تومان میباشد  .


سینک ظرفشویی فانتزی :

سینک ظرفشویی فانتزی بهترین انتخاب در خرید سینک ظرفشویی میباشد هم به خاطر طول عمر و هم برای تنوع بسیار زیادی که در هنگام خرید میتوانید داشته باشید.


حدود قیمت های سینک آشپزخانه فانتزی (ورق ضخیم) :


سینک آشپزخانه فانتزی دو لگن 50 * 120 توکار (از حدود 1،600،000 تا 3،900،000) ایرانی

سینک آشپزخانه فانتزی دو لگن 60 * 120 روکار (از حدود 1،800،000 تا 2،900،000) ایرانی

سینک آشپزخانه فانتزی دو لگن 50 * 120 توکار (از حدود 3،000،000 تا 9،000،000) خارجی

سینک آشپزخانه فانتزی دو لگن 50 * 120 توکار (از حدود 3،000،000 تا 4،000،000) خارجی

سینک آشپزخانه فانتزی دو لگن 50 * 100 توکار (از حدود 1،200،000 تا 3،900،000) ایرانی

سینک آشپزخانه فانتزی دو لگن 60 * 100 روکار (از حدود 1،300،000 تا 3،900،000) ایرانی

سینک آشپزخانه فانتزی تک لگن 50 * 100 توکار (از حدود 1،600،000 تا 3،900،000) ایرانی

سینک آشپزخانه فانتزی تک لگن 60 * 100 روکار (از حدود 1،300،000 تا 1،800،000) ایرانی

سینک آشپزخانه فانتزی دو لگن 50 * 80 توکار (از حدود 1،500،000 تا 2،600،000) ایرانی

سینک آشپزخانه فانتزی دو لگن 60 * 80 روکار (از حدود 1،600،000 تا 1،600،000) ایرانی

علت اعلام متنوع قیمت سینک آشپزخانه در سطح بازار

عامل دوم ، نام برند و شرکت تولید کننده سینک آشپزخانه :

یکی دیگر از عوامل تنوع قیمت سینک های موجود در بازار ، نام شرکت تولید کندده آن میباشد .


به طور مثال : سینک آشپزخانه استیل البرز و سینک آشپزخانه اخوان ، به مراتب گران تر از سینک آشپزخانه نگین الماس هستند حتی با علم به این موضوع که شاید در مواردی از نظر کیفیتی و ضخامت ورق استیل هم تفاوتی نداشته باشند .


قدمت شرکت ، میزان تولید و تبلیغات آن ها به طور مستقیم بر روی سینک های ظرفشویی اثر میگذارد .


علت اعلام متنوع قیمت سینک آشپزخانه در سطح بازار

عامل سوم ، قیمت دلار در بازار :

همانطور که همه شما میدانید ، قیمت دلار بر روی قیمت تمام محصولات در بازار تاثیر گذار هستند .


به خصوص بر روی محصولات وارداتی ، پس دلیل اصلی تفاوت قیمت ها در بین سینک های خارجی همین قیمت دلار میباشد که دلیل شکاف بزرگی بین قیمت سینک های ایرانی و سینک های خارجی میباشد .


معتبر ترین برند های سینک ظرفشویی خارجی که به نسبت قیمت معقولی هم دارند : سینک آشپزخانه لتو و سینک آشپزخانه آروما میباشند.


منبع: بلاگ سایت سیلوریراق https://silveryaragh.com

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد